بازار داغ احتکار/ این بار انبار ۷۰ تنی برنج در بندرعباس کشف شد

۱,۴۵۶
۱
۰
یکشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ ۲۳:۴۸

بازار داغ احتکار

به گزارش دلگرم- مدتی است از گوشه و کنار کشور انواع و اقسام انبارهای احتکار شده کشف و ضبط میشود. از انبار 5 میلیارد تومانی دارو در کرج گرفته تا احتکار ۵۰ میلیاردی لوازم خانگی و کاغذ و نیم تن گوشت در زنجان. امروز به نقل از ایسنا، ۷۰ کانتینر برنج احتکاری در بندرعباس کشف شد.

بازرسان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان با همکاری اداره کل اطلاعات استان ۷۰ کانتینر برنج احتکار شده به ارزش ۱۳۲ میلیارد و ۸۲۵ میلیون ریال کشف کردند.

www.delgarm.com
احتکار 70 کانتیتر برنج در بندرعباس

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان در جمع خبرنگاران اظهار کرد: هزار و ۶۱۰ تن برنج خارجی در یکی از انبار‌های بندرعباس احتکار شده بود که با بازرسی گشت مشترک سازمان تعزیرات حکومتی، سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان و اماکن کشف شد.

عبدالرضا پیروی منش افزود: مردم هرگونه احتکار و اختفای کالا‌های اساسی و مصرفی را به سامانه ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان گزارش کنند.

با محتکران چه برخوردی میشود؟؟

رئیس شعبه اول بدوی تعزیرات حکومتی هرمزگان نیز در این خصوص گفت: پرونده محتکران برای صدور رأی نهایی به سازمان تعزیرات حکومتی ارسال شد و به‌زودی احکام متخلفان رسیدگی می‌شود.

فریدون کشیتی افزود: بر اساس ماده ۶۰ قانون برخورد با محتکران در گام نخست الزام محتکر به فروش کالا‌های احتکار شده و جریمه نقدی معادل ۷۰ درصد قیمت روز کالا‌های احتکار شده است.


بازار داغ احتکار/ این بار انبار ۷۰ تنی برنج در بندرعباس کشف شد
امتیاز : 5 تعداد رای : 1
1
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter