گرانی سرسام آور ۷۰ درصدی لوازم خانگی

۱,۷۰۳
۰
۰
جمعه, ۱۹ مرداد ۱۳۹۷ ۱۶:۰۷

به گزارش دلگرم- موج سهمگین گرانی، چیزی است که در سه راه امین حضور تهران به شدت در جریان است. هر چند نقطه آغاز این موج جدید گرانی در بازار لوازم خانگی دقیقا مشخص نیست، اما هر چه هست به ماه‌های اخیر و سال جاری برمی‌گردد. آنچه که مسلم است در این میان نتیجه حاصله، افزایش سرسام‌آور قیمت‌های لوازم خانگی کوچک و بزرگ است؛ به گونه‌ای که خرید برخی اقلام برای اکثریت افراد جامعه بیشتر به رویا می‌ماند!!!

مشاهدات میدانی از خیابان امین حضور که یکی از مراکز مطرح در حوزه لوازم خانگی است، نشان می‌دهد که قیمت کالاهای موجود در مغازه‌های این بازار نسبت به چند ماه گذشته، افزایش بیش از 70 درصدی را تجربه کرده است!

کارخانه های تولید داخلی و شرکت های وارداتی قبل از سال 1397 تقاضای افزایش قیمت کالاها را مطرح ولی با ورود معاون اول ریاست جمهوری و رئیس سازمان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان مقرر شد تا پایان فروردین ماه سال جاری قیمت کالا وخدمات افزایش پیدا نکند اما افزایش پیدا کرد آنهم 15% ولی در مرداد ماه سال جاری با بهم ریخته شدن بازار 70% افزایش قیمت پیدا کرد!

در شرایطی که با نوسان بازار ارز روبرو باشیم با بهم ریختگی در تجارت روبرو می‌شویم و در بازار در زمان گرانی، فروشندگان به منظور جلوگیری از ضررهای احتمالی محصولات خود را نمی‌فروشند.


گرانی سرسام آور ۷۰ درصدی لوازم خانگی
امتیاز : 1 تعداد رای : 1
0
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter