عامل اصلی هیجان بازار بی‌اعتمادی و نگرانی مردم است

۱,۳۶۱
۰
۰
چهارشنبه, ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ۱۸:۴۵

یک کارشناس اقتصادی با بیان این که همچنان جو روانی و نگرانی از بازگشت تحریم‎‌ها عامل اصلی نوسانات اخیر در بازار است، گفت: به طور حتم اگر ایران و آمریکا برای بازگشت آرامش اقتصاد ایران بر سر میز مذاکره بنشینند، بازارهای داخلی واکنش مثبت نشان خواهند داد.


عامل اصلی هیجان بازار بی‌اعتمادی و نگرانی مردم است

اقتصادآنلاین - فاطمه اکبرخانی؛ علیرضا کدیور در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصاد آنلاین با تاکید بر این که نوسانات چند روز اخیر ربطی به این جو روانی ندارد، اظهار کرد: شروع نوسانات ارزی به واسطه نگرانی‌هایی از خروج آمریکا از برجام و بازگشت مجدد تحریم‌ها و محدودیت تامین ارز در داخل کشور، شکل گرفت اما در حال حاضر نگرانی و بی اعتمادی عمومی در سطح جامعه ایجاد شده که بیش از قبل تاثیر منفی گذاشته است.

کدیور به تاثیر صحبت‌های ترامپ در زمینه آمادگی مذاکره با ایران بر بازار ارز اشاره و بیان کرد: صحبت‌های رییس جمهور آمریکا روز گذشته به صورت روانی تاثیر خود را بر بازار ارز گذاشت اما باید دید صحبت‌های او واقعی است یا مانور تبلیغاتی. به طور حتم اگر ایران و آمریکا برای بازگشت آرامش اقتصاد ایران بر سر میز مذاکره بنشینند، بازارهای داخلی ما واکنش مثبت نشان خواهند داد.این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter