سکه یک میلیون ارزان میشود!

۱,۵۸۹
۳
۰
دوشنبه, ۰۸ مرداد ۱۳۹۷ ۱۷:۵۵
قیمت سکه دارای حباب یک میلیونی است.
سکه یک میلیون ارزان میشود!

حباب قیمت سکه چقدر است؟

یک کارشناس اقتصاد بین‌الملل گفت: تصمیمات آنی بانک مرکزی و دولت در ایجاد تلاطم وضعیت طلا و سکه و چندنرخی شدن بازار ارز موثر بوده است. پیشنهاد میکنم حتما با ادامه این مقاله همراه مجله اینترنتی دلگرم باشید.

divider

به گزارش افکارنیوز، غلامحسین طاهری کارشناس اقتصاد بین‌الملل درباره اینکه چه عواملی مسئول نابسامانی وضعیت طلا و سکه در بازار است، اظهار کرد: به اعتقاد بسیاری از کارشناسان، علت افزایش عجیب و غریب قیمت طلا و دلار به عومل داخلی برمی‌گردد.

به گفته وی، متأسفانه تمام بازار‌ها متأثر از رشد سکه و دلار دچار سردرگمی و رکود شده‌اند. این کارشناس اقتصاد بین‌الملل تصریح کرد: تصمیمات آنی بانک مرکزی و دولت در ایجاد تلاطم وضعیت طلا و سکه و چندنرخی شدن بازار ارز موثر بوده است.

طاهری با اشاره به تأثیر عوامل خارجی بر بازار ایران، گفت: قیمتی که هر اونس طلای جهانی دارد نشان‌دهنده آن است که نوسانات آنها نرمال است و تجارت بین‌الملل نمی‌تواند دلیل ایجاد التهاب در بازار ایران باشد؛ بنابراین علت اصلی نوسانات قیمتی به مسائل داخلی مربوط می‌شود.

آیا سکه ارزان میشود؟

سکه چقدر ارزان میشود؟

این کارشناس اقتصاد بین‌الملل، تأکید کرد: حباب یک میلیونی سکه و افزایش ۵۰‌درصدی قیمت دلار حکایت از بی سر و سامانی اوضاع اقتصادی است و متأسفانه در این آشفته بازار رانت خوران، دلالان و سودجویان بیشتر سوءاستفاده می‌کنند و جو جامعه را ملتهب می‌سازند.


چنانچه این مطلب را مفید میدانید با لایک کردن و به اشتراک گذاشتن آن، از ما حمایت کنید. همچنین میتوانید سوالات خود را در قسمت دیدگاه ها برای ما ارسال کنید تا به سرعت به شما پاسخ دهیم.


سکه یک میلیون ارزان میشود!
امتیاز : 5 تعداد رای : 3
3
0

پاسخ به سوالات پزشکی ، مامایی و جنسی شما (توسط پزشک و ماما مجله دلگرم)


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter