دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۳ تیر ۱۴۰۳ برابر با ۱۶ ذو الحجة ۱۴۴۵ قمری و ۲۳ ژوئن ۲۰۲۴ میلادی
گریه های تلخ کوالیارلا هنگام خداحافظی با هوادارانش
0
کوالیارلا ستاره 40 ساله فوتبال ایتالیا به صورت رسمی از مستطیل سبز خداحافظی کرد و کفش‌هایش را آویخت.

کوالیارلا خداحافظی کرد

دلگرم به نقل از فارس: تاره فوتبال ایتالیا که با درخشش در باشگاه سمپدوریا به یکی از بهترین‌های سری‌آ نام گرفته بود، اعلام کرد که دیگر قادر به ادامه دادن در مستطیل سبز نیست و به ناچار در سن 40 سالگی باید از بازی حرفه‌ای خداحافظی کند.

سایت فوتبال ایتالیا در واکنش به خداحافظی کواریارلا نوشت که برای مرد 40 ساله فوتبال ایتالیا جام‌ها اهمیت نداشت و زمانی رستگاری او عیان شد که در آخرین بازی فصل گذشته، 51 هزار تماشاگر حاضر در ورزشگاه مارادونا به احترام او به پا خاست و این بازیکن را که تنها یک سال در ناپل بازی کرده بود را تشویق کرد.

گریه های تلخ کوالیارلا هنگام خداحافظی با هوادارانش

کوالیارلا محصول آکادمی تورینو است و با درخشش در یوونتوس و سمپدوریا نامی برای خود دست و پا کرد و توانست آمار فوق‌العاده 717 بازی، 238 گل، 62 پاس گل و 6 قهرمانی را در سری‌آ تجربه کند.

او که یکی از بهترین بازیکنان لیگ ایتالیا بود ولی کمتر توانست در ترکیب تیم ملی فوتبال کشورش قرار گیرد. با این حال کوالیارلا آمار 28 بازی و 8 گل را در جمع آتزوری به ثبت رسانید.

گریه های تلخ کوالیارلا هنگام خداحافظی با هوادارانش

اوج درخشش کواریارلا به فصل 2019-2018 بازمی‌گردد؛ زمانی که او بالاتر از رونالدو توانست با پیراهن سمپدوریا 26 گل به ثمر رساند و بهترین گلزن فصل شناخته شود. او حتی بهترین مهاجم فصل نیز شناخته شد و در تیم منتخب سری‌آ نیز قرار گرفت.

گریه های تلخ کوالیارلا هنگام خداحافظی با هوادارانش

کواریارلا متولد ناپل است ولی تنها یک فصل برای این باشگاه بازی کرد. او با این حال در آخرین بازی فصل سری‌آ مورد تشویق همگان قرار گرفت و با چشمانی اشک‌بار با فوتبال ایتالیا خداحافظی کرد.

گریه های تلخ کوالیارلا هنگام خداحافظی با هوادارانشاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits