دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
وضعیت عجیب یک راهب بودایی در ۱۰۹ سالگی!
2
در حالی که برخی از نظرات در رسانه‌های اجتماعی از نوه راهب به دلیل ارسال ویدئوهایی از پدربزرگ بیمارش انتقاد می‌کردند، تعداد بی‌شماری دیگر از او و راهب مسن حمایت کرده‌اند.

به گزارش دلگرم به نقل از فرارو لوانگ فو یای، یک راهب بودایی از تایلند که از طریق ویدئو هایی در پلتفرم رسانه اجتماعی تیک تاک که او را در کنار نوه اش نشان می داد، چندی پیش درگذشت. این کلیپ های ویدئویی همچنین به سرعت ادعا های نادرستی از جمله اینکه راهب ۱۶۳ ساله است، زنی ۳۹۹ ساله است و اینکه او تمرین ژاپنی سوکوشین بوتسو را انجام می دهد، که به مومیایی کردن خود اشاره دارد، ایجاد کرد. این شایعات به قدری گسترده شد که وب سایت های حقیقت سنجی در سراسر جهان مقالاتی نوشتند که این ادعا ها را رد کردند. ویدئوهایی که توسط نوه راهب، ارسال شده است، پس از شکستن لگن لوانگ فو یای، مدت زمان بستری شدن او در بیمارستان را ترسیم کرد. او به روزرسانی های منظمی را در مورد سلامت راهب ارائه می کرد و نشان می داد که به نظر می رسد در حال بهبود است. ویدئو ها میلیون ها بازدید دریافت کرده اند. یکی از ویدئو های راهب در تخت بیمارستانش در حال تعامل با نوه بزرگش ۱۸۷.۸ میلیون بازدید داشته است.

وضعیت عجیب یک راهب بودایی در ۱۰۹ سالگی

پس از مرگ لوانگ فو یای، نوه او ویدئو هایی را منتشر کرد که تصاویر یادبود و مراسم تشییع جنازه را نشان می داد. به نظر می رسد ویدئو های دیگر سوزاندن او و جمع آوری خاکستر او را نشان می دهد.

در حالی که برخی از نظرات در رسانه های اجتماعی از نوه راهب به دلیل ارسال ویدئوهایی از پدربزرگ بیمارش انتقاد می کردند، تعداد بی شماری دیگر از او و راهب مسن حمایت کرده اند. لوانگ فو یای برای دیدن تولد ۱۱۰ سالگی خود زنده نماند.

وضعیت عجیب یک راهب بودایی در ۱۰۹ سالگی

براساس آمار منتشر شده، ۹۴.۵ درصد از مردم تایلند بودایی هستند. دومین دین بزرگ این کشور اسلام است که حدود ۴.۱۹ درصد از جمعیت کشور را تشکیل می دهد. مسیحیان کمی بیش از ۱ درصد را تشکیل می دهند. این کشور پادشاهی حدود ۴۰ هزار معبد بودایی و تقریباً ۳۰۰ هزار راهب بودایی دارد.
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است