مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
چه عینکی با چه صورتی متناسب است؟!
4
آیا به دنبال بهترین عینک مناسب برای شکل‌دهی به صورتتان هستید؟ بنابراین، این مقاله به شما کمک زیادی می‌کند.

هر چهره‌ای که دارید، گویی صورت‌های گرد، بیضی، مستطیلی، مربعی، مثلثی و الماسی دارید، کدام عینک روی صورت شما مناسب است؟ این مقاله به گونه ای ایجاد شده است که کاملاً روی صورت شما دیده شود. این مقاله راهنمایی است که به شما کمک می کند تا قاب مناسب را با توجه به فرم صورت خود پیدا کنید. بچه ها، ما مقالات زیادی را برای ارزیابی ساختار صورت خود می خوانیم و سعی می کنیم چهره خود را بفهمیم، اما به یاد داشته باشید که این مقاله یک راهنما است، نه یک راهنما، اگر خودتان را به عنوان یک فریم می بینید، پس آن را بپذیرید!

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

ایجاد قوانین برای درک سبک خود می تواند راهی سرگرم کننده و گویا برای نشان دادن شخصیت، شخصیت و روحیه شما باشد. بچه ها آیا می دانید که اکثر مردم هر 2 تا 3 سال یکبار عینک خود را عوض می کنند.

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

وقتی نوبت به گرفتن عینک جدید می رسد، می خواهید مطمئن شوید که عینک مناسب مطابق چهره خود را دریافت می کنید! عینک های زیادی برای انتخاب در مقابل شما وجود خواهد داشت، اما با دانستن اینکه بهترین مشخصات برای شما در دسترس است و با چهره شما مطابقت دارد، این راهنما واقعا می تواند به شما کمک کند خطوط منحصر به فرد صورت خود را نشان دهید. اگر به دنبال کمکی برای تهیه یک جفت عینک کلاسیک با ظاهر زیبا برای فرم صورت خود هستید، با این حال، ما در مورد ارزیابی صورت خود و انتخاب فریم نکاتی را بخوانید که از مزایای حاصل از شما بهره مند می شوند! چگونه فرم صورت را تعیین کنیم؟

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

بنابراین، بچه ها باید نکاتی را اندازه بگیرید تا در مورد فرم صورت خود بدانید مرحله اول: پیشانی خود را اندازه بگیرید پهنای پیشانی خود را اندازه بگیرید و یادداشت کنید که فاصله بین استخوان دو طرف پیشانی (از خط مو تا خط مو) است. مرحله دوم: استخوان گونه خود را اندازه بگیرید. استخوان زیر چشم شما استخوان گونه نامیده می شود. برای اندازه گیری فاصله بین استخوان گونه هر دو چشم. مرحله سوم: خط فک خود را اندازه بگیرید حالا خط فک خود را اندازه بگیرید، باید از استخوان زیر گوش تا وسط چانه اندازه گیری کنید. اندازه گیری سمت دیگر را ادامه دهید یا به سادگی آن عدد را در دو ضرب کنید. و آن را یادداشت کنید.مرحله چهارم: قد صورت خود را اندازه بگیرید شما طول صورت خود را می گیرید، برای این کار فاصله بین پیشانی خود را از جایی که موهایتان شروع می شود تا مرکز چانه اندازه می گیرید.

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

وقتی همه این موارد را یادداشت کنید، آنگاه خواهید فهمید که چهره شما چگونه است و چه فریم عینکی برای اشکال مختلف صورت برای شما مناسب است. 1)- عینک برای شکل مربع صورت 2)- عینک برای صورت های بیضی شکل 3)- عینک برای فرم های صورت گرد 4)- عینک برای اشکال صورت الماس 5)- عینک برای شکل قلب 6)-عینک برای اشکال صورت مثلثی عینک برای فرم صورت مربعی عینک مربعی با چه فرم صورت مناسب است؟ برخی از سوالاتی که در زیر در مورد شکل مربع صورت پرسیده اید.

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

اکثر فریم هایی که صورت های بیضی شکل دارند با شکل آن ها تناسب دارند. از آنجا که با پیشانی باریک و چانه کمی باریک، بیضی به عنوان جهانی ترین شکل صورت در نظر گرفته می شود، بنابراین باید عینک خود را مطابق با آخرین روندهایی که می بینید انتخاب کنید زیرا بیشترین کار را دارید. با این حال، این بدان معنا نیست که شما می توانید هر قاب را به تنهایی بلند کنید. برای شکل بیضی شکل صورت باید روی برخی از نقاط قوت مهم فریم تاکید کنید و نقاط ضعف صورت خود را از بین ببرید تا چهره شما کاملا متعادل به نظر برسد. برای یک چهره بیضوی، باید بر تعادل طبیعی صورت خود تأکید کنید و زوایایی را به منحنی های نرم آن اضافه کنید. موارد فوق را به خاطر داشته باشید که به اندازه پهنای بخش صورت شما و ناحیه اطراف چشم هستند بر این اساس، مناسب‌ترین نام فریم عینک برای صورت بیضی شکل عبارتند از: - قاب عینک مستطیلی، قاب عینک مربعی، چارچوب کلاسیک، قاب عینک خط ابرو، قاب عینک بیضی، قاب عینک Aviators، قاب عینک هندسی.

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

صورت های مربعی اغلب دارای ویژگی های برجسته و زاویه دار هستند و خط فک آنها بسیار تیز است و اندازه های دیگر مانند پیشانی، طول صورت، استخوان های گونه تقریباً برابر است. فریم های گرد و نازک روی این نوع صورت که در کناره کمی پهن تر هستند، جلوه ای هماهنگ و طبیعی به صورت های مربعی می بخشد. مایلید شکل مخالف را برای عینک های مربع شکل مانند عینک های گرد و فریم های بیضی شکل انتخاب کنید. شما فریم هایی می خواهید که متناسب با طول و عرض صورت شما باشد. فریم‌های گرد و بیضی‌شکل، زوایای سفت را در صورت مربعی شکل نرم می‌کنند و تعادل را ایجاد می‌کنند، مناسب‌ترین نام فریم عینک برای شکل مربعی شکل عبارتند از: - کلاسیک Wayframe، فریم عینک Browline، قاب عینک بیضی، قاب عینک Aviators.

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

چه عینکی با چه صورتی متناسب است

یک صورت گرد را می توان به صورت یک صورت مربعی با همان ویژگی ها و شکل صورت، اما با برش های زاویه ای کمتر یا لبه های نرم تر توصیف کرد. اصولاً دو طرف صورت شما گرد است و گونه های شما پهن ترین قسمت صورت شماست و چانه صاف تر و کمتر مشخص می شود. بر خلاف برخی از اشکال دیگر صورت، صورت گرد اغلب بسیار متمایز است زیرا تماماً منحنی است. مهم ترین نکته در انتخاب عینک برای شکل صورت گرد، انتخاب فریم هایی است که برای افزودن زاویه به کار می روند. آنها در عینک های برجسته و زاویه دار با خطوط تمیز عالی به نظر می رسند. در زیر چند نکته وجود دارد که باید هنگام جستجو در نظر داشته باشید. 1)- اگر یک قاب مستطیلی بگیرید، ساختار صورت را می شکنید که می تواند صورت شما را بلندتر و لاغرتر نشان دهد. ۲)- فریم‌های زاویه‌دار و هندسی: برای ایجاد تعادل، خطوط واضح‌تر و مشخص‌تری را به صورت خود اضافه کنید. 3)- اگر از فریم‌های زاویه‌دار و هندسی استفاده می‌کنید، برای ایجاد تعادل، خطوط واضح‌تر و مشخص‌تری را روی صورت خود اضافه می‌کنید. 4)- اگر فریم فرعی مانند چشم گربه‌ای یا قاب D می‌گیرید، باید به نظر برسد که گونه‌های انحنادار کامل دارید، سپس سعی کنید در حین تمرکز روی چشم‌هایتان، روی آن‌ها تمرکز کنید. مناسب‌ترین نام فریم عینک برای شکل‌های صورت گرد عبارتند از: - قاب عینک مستطیلی، قاب عینک مربعی، قاب عینک Aviators، قاب عینک گربه‌ای.این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.5 از 5 (4 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است