مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۹ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۱ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
سریال «آخرین پادشاهی» به شبکه چهار تلویزیون آمد!
9
با آماده شدن فصل‌های چهارم و پنجم سریال آخرین پادشاهی The last kingdom پخش تمام فصل‌های این سریال در دستور کار شبکه چهار قرار گرفت.

تولید سریال تاریخی - ماجراجویانه آخرین پادشاهی The last kingdom بر اساس رمان‌های برنارد کورن ول از سال ۲۰۱۵ آغاز شد و فصل پنجم و آخر آن در سال ۲۰۲۱ به پایان رسید. سه فصل اول این مجموعه در ۲۶ قسمت تیرماه سال ۱۴۰۰ از شبکه چهار سیما پخش شد و حالا پس از دوبله فصل‌های چهارم و پنجم آن، تمامی فصل‌های این سریال در ۴۶ قسمت پخش خواهد شد. سریال آخرین پادشاهی از بامداد دوشنبه، ۳۰ آبان در شبکه چهار پخش خواهد گردید.

سریال «آخرین پادشاهی» به شبکه چهار تلویزیون آمد

برخی‌ به قهر با تلویزیون خاتمه دهند | صدا و سیما نتوانسته روایت اول را با شفافیت منعکس کند | «شیوه» بی‌طرف است؛ نه بی هویت | دچار سطحی زدگی در سیاستیمصداپیشگی فیلم؛ مکمل یا ستون اصلی؟ | وقتی آل پاچینو به خاطر صدای خش دارش انتخاب شد! | برخی حتی در خانه هایشان به کار دوبله مشغولند

داستان این سریال در اواخر قرن نهم اتفاق می‌افتد، زمانی که انگلیس به هفت پادشاهی تقسیم شده بود. ارتش وایکینگ‌ها به این قلمرو حمله کرده و در نهایت بر سرزمین ساکسون‌ها چیره می‌شوند و در ادامه داستان «اوترد» را دنبال می‌کنیم که به عنوان یک ساکسون به دنیا آمده اما به دست وایکینگها پرورش یافته و حالا او سعی می‌کند تا کشوری جدید را پایه‌گذاری کند.

سریال «آخرین پادشاهی» به شبکه چهار تلویزیون آمد

الکساندر دریمون، دیوید داوسون، توبیاس زانتلمان و امیلی کوکس در این سریال نقش آفرینی کرده‌اند. تکرار این مجموعه نیز در ساعت‌های ۱۱ و ۱۸ از شبکه چهار سیما پخش می‌گردد.

سریال «آخرین پادشاهی» به شبکه چهار تلویزیون آمداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.4 از 5 (9 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است