مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۱ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۳ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
عکست رو کارتونی کن!
1
تصویرت رو به وسیله هوش مصنوعی کارتونی یا به هر چیز دیگه که دوست داری تبدیل کن.

جدیدترین الگوریتم V4 از MidJourney در حال حاضر در جامعه هنری هوش مصنوعی در حال اجرا است. کیفیت و هماهنگی نسبت به مدل قبلی بسیار بهبود یافته است. برخی از کاربران حتی می گویند MidJourney اکنون بهترین تولید کننده هنر هوش مصنوعی است. در این مقاله، من به شما نشان می دهم که چگونه می توانید از V4 برای تبدیل خود به هر چیزی که می توانید تصور کنید استفاده کنید.

عکست رو کارتونی کن

بریم سراغ مراحل مرحله شماره 1. تصویر خود را آپلود کنید با فرض اینکه از قبل تصویر واضحی از خود دارید، به بخش MidJourney Bot در Discord بروید و روی دکمه آپلود فایل کلیک کنید. MidJourney Bot یک تصویر مرجع آپلود می کند عکس صفحه ربات MidJourney پس از آپلود، تصویر را باز کرده و برای کپی کردن آدرس کلیک راست کنید.

عکست رو کارتونی کن

2. الگوریتم V4 را فعال کنید روی کادر پیام یک اسلش تایپ کنید و روی "تنظیمات" کلیک کنید تا منو فعال شود. تنظیمات ربات MidJourney برجسته شده است تصویر توسط جیم کلاید مونگ "MJ Version 4" را در منو فعال کنید. منوی تنظیمات ربات MidJourney تصویر توسط جیم کلاید مونگ توجه داشته باشید که این مرحله اختیاری است. می‌توانید با تایپ « — v 4» در انتهای فرمان خود به هوش مصنوعی بگویید که از مدل V4 استفاده کند. اما من پیشنهاد می‌کنم این کار را از منو انجام دهید تا از تایپ مداوم " — v 4" در هر درخواست خودداری کنید.

عکست رو کارتونی کن

عکست رو کارتونی کن

مرحله شماره 3. تولید تصاویر در نهایت، ما آماده تولید تصاویر هستیم. با تایپ یک اسلش روی کادر پیام و انتخاب "/imagine" کادر درخواست را باز کنید. MidJourney Bot اعلان را برجسته کنید تصویر توسط جیم کلاید مونگ پیوند تصویری را که در مرحله 1 کپی کرده‌اید جای‌گذاری کنید. مطمئن شوید که بعد از *.jpg متن انتهایی را حذف کرده اید.

عکست رو کارتونی کن

عکست رو کارتونی کن

سپس توضیحات عکس و همچنین سبک مورد نظر خود را وارد کنید. مثلا می خواستم تصویر نهایی به سبک نقاشی رنگ روغن باشد.

عکست رو کارتونی کن

این به طور جدی بسیار سرگرم کننده است! شما چی فکر میکنید؟با تغییر سبک هنری می توانید سبک تصویر را تغییر دهید. در اینجا چند نمونه وجود دارد که من با استفاده از همان تصویر پایه ایجاد کردم.

عکست رو کارتونی کن

این شرکت می‌گوید که در طول زمان به رفع عیوب مدل جدید ادامه خواهد داد. آنها همچنین قصد دارند وضوح و کیفیت تصاویر ارتقا یافته V4 را بهبود بخشند، نسبت‌های صفحه سفارشی (مانند V3) را اضافه کنند، تصاویر را واضح‌تر کنند و مصنوعات متنی را کاهش دهند.در فضای هنری هوش مصنوعی چیزهای زیادی وجود دارد که باید مراقب آنها بود. نمی توان گفت که چه نوع شاهکارهایی می توانند در آینده خلق شوند.

عکست رو کارتونی کن

عکست رو کارتونی کناین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است