مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۰۲ فوریه ۲۰۲۳ میلادی
شبا قبل خواب پادکست خوب گوش بدیم!
2
برای همه ما پیش آمده است که هنگام خواب ، دائم از این پهلو به آن پهلو می‌شویم و تلاش می‌کنیم که چشمانمان را ببندیم و بخوابیم در اینجا پادکست هایی را معرفی میکنیم که قبل از خواب به آن گوش دهید.

این روزها بازار پادکست حسابی داغ است. اگرچه پادکست در کشور ما راهی طولانی برای پیشرفت در پیش دارد، پادکست‌های خوب و باکیفیت کم نیستند. در این مطلب، معروف‌ترین پادکست‌ها را معرفی می‌کنیم: پادکست‌هایی که در سال‌های اخیر توانسته‌اند مخاطبان زیادی را به خود جلب کنند. اگر این روزها شنیدن پادکست بخشی از فعالیت روزمره‌ شماست، مطلب امروز را از دست ندهید.

پادکست خوب

پادکست خوب

مالک اصلی بایوکست اینطور خود را معرفی کرده است: من خشایار نور هستم و از آبان ۱۳۹۷ با همکاری تعدادی از دوستانم شروع به ساخت پادکست فارسی بایوکست کردیم. بایوکست داستان زندگی افراد رو تعریف می‌کنه. داستان زندگینامه افرادی که شنیدنش می‌تونه برای ما خیلی جذاب باشه.
ما داستان زندگی کسانی رو انتخاب می‌کنیم که تاثیر بزرگی از خودشون به جا گذاشته باشن. پس امیدواریم ضمن لذت بردن از شنیدن هر اپیزود، زندگی هر کدوم از شخصیت‌ها الهام‌بخش ما باشه.پادکست بایوکست: تو این پادکست زندگینامه ی آدم های موفق رو میشنویم.

پادکست خوب

پادکست kalaf:قصه های واقعی از آدم‌های واقعی.

پادکست خوب

پادکست logos: اگه علاقمند به فلسفه ی این پادکست رو دنبال کن.

پادکست خوب

پادکست String cast:توی پادکست استرینگ کست از زمین،فضا،انسان و اتفاقات علمی ولی با زبون خودمونی و داستانی میشنویم و اطلاعاتمون بالا میره.

پادکست خوب

پادکست چیروک:نقل قول داستان های عامیانه و شفاهی ایران که بی نهایت دلچسبه. تجربه شما از شنیدن پادکست چگونه است؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.5 از 5 (2 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است