دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
چجوری زبانمو تقویت کنم؟
4
برای تقویت زبان انگلیسی، باید دانش خود را در سه وجه زبانی یعنی گرامر انگلیسی، لغات انگلیسی و تلفظ انگلیسی افزایش داده و همچنین روی چهار مهارت زبانی خود یعنی شنیداری، خواندن، نوشتاری و گفتاری کار کند.

چگونه زبان را در کمترین زمان ممکن یاد بگیریم؟ چطور زبان انگلیسی خود را تقویت کنیم؟ سوالاتی که احتمالا به ذهن شما هم آمده است.

تقویت زبان انگلیسی

دنبال هیچ روش جادویی نباشید چون اصلا وجود ندارد! چکیده تقویت زبان انگلیسی این ۳ نکته است:استفاده از منابع باکیفیت /تمرین روزانه هر منبع با روش صحیح /حفظ انگیزه و درگیری مداوم با زبان انگلیسی

تقویت زبان انگلیسی

تقویت زبان انگلیسی

کتاب های داستان و رمان یکی از بهترین ابزار سرگرم کننده برای تقویت زبان انلگیسی هستند. همیشه یک کتاب انگلیسی با خود به همراه داشته باشید و بخوانید.

تقویت زبان انگلیسی

هنگامی که به یادگیری زبان انگلیسی می پردازید، مهم است که این زبان را به بخشی از زندگی روزمره تان تبدیل کنید. شما می توانید به هر درس یا جلسه تمرینی را که در برنامه تحصیلی خود قرار داده اید، بپردازید، اما اگر همه ی کاری که برای یادگیری زبان انجام می دهید؛ همین باشد، پیشرفت تان به اندازه کافی نخواهد بود.

تقویت زبان انگلیسی

یک نوت بوک کوچک به همراه داشته باشید تا زمانیکه لغت جدیدی یاد میگیرید، آن را سریع یادداشت کنید. اگر وقت اضافه دارید، لغاتی که نوشته اید را مرور کنید. در هر هفته تعدادی لغت مشخص برای خودتان تعیین کنید و هر هفته تعدادشان را افزایش دهید. فقط خود لغت را یاد نگیرید بلکه کاربرد آن در متن و املای آن را هم بیاموزید همچنین در مورد آن کلمه یک جمله بنویسید؛ مثلا I am interesting in learning English and I find learning English interesting!

تقویت زبان انگلیسی

در مواقع بیکاری یا به عنوان آهنگ پس زمینه، گوش دادن به موسیقی که متن ترانه های آن انگلیسی باشد؛ روش خوبی برای عادت کردن به نحوه تلفظ صداهای انگلیسی است و تکرار متن آهنگ ها به شما در یادگیری سریع مکالمات و کلمات کمک می کند. موسیقی های آهسته تر را انتخاب کنید تا بتوانید راحت تر کلمات را درک کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (4 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است