دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
آخرین موتور رویایی از سری ۳۰۵ هوندا !
3
هوندا، مانند بسیاری از سازندگان، طیف گسترده ای از اندازه ها و تنظیمات را به مشتریان ارائه می دهد.

داشتن موتورسیکلتی مانند این CL77 305 Scrambler یک رویا بود. این آخرین موتور از سری 305 هوندا است. 1965 تا 1968 هوندا CL77 305 اسکرامبلرها موتور های همه کاره فوق العاده ای بودند و هنوز هم هستند.

موتور هوندا

هوندا، مانند بسیاری از سازندگان، طیف گسترده ای از اندازه ها و تنظیمات را به مشتریان ارائه می دهد. اغلب، این پیکربندی‌های مختلف در اندازه‌های مشابه در جاده یا خارج از جاده با لوله‌های کناری بالا و لاستیک‌های دسته‌دار، مانند هوندا CL77 305 Scrambler 1968، در دسترس بودند. فروشنده این موتور را در eBay در لوتز، فلوریدا برای فروش گذاشته است، هیچ رزروی هم هنوز ندارد و قیمت پیشنهادی فعلی 1875 دلار است.

موتور هوندا

یاماها با اسکرامبلر 305 Big Bear خود به موفقیت دست یافت و هوندا دقیقاً در آن عرصه رقیب کمی نبود. اگرچه، برای مسابقه‌های آفرود اسکرامبلر جدی، موتورهای دو زمانه در مسیر مسابقه حکمرانی می‌کردند. CL77 305 Scrambler دارای قاب و لوله پایین تر جلویی بود که به این معنی بود که استارت برقی برای این مدل از بین می رود. قیمت برای این موتور در وضعیت منصفانه، 2600 دلار است، که شاید قیمت بهتری از این موتور باشد.

موتور هوندا

من می‌توانم همه‌چیز را به‌خوبی کار کنم و فقط آن‌طور که اکنون به نظر می‌رسد از آن استفاده کنم. لاستیک جلو هوا را در خود نگه نمی دارد و در برخی از قطعات خوردگی زیادی وجود دارد. اگر شخصی بخواهد موتور دوباره شبیه نمایشگاه جدید به نظر برسد، عمدتاً مناطق زنگ زده نیست، بلکه دارای گودال هستند که باید دوباره درست شوند. فروشنده می گوید که این موتور در حال حاضر کار نمی کند.

موتور هوندا

موتور زیبا و آن لوله‌های اگزوز متقاطع به راحتی می‌توانند به تنهایی در موزه باشند. این 28 اسب بخاری 305 سی سی هوندا است و باید باور کنم که راه اندازی مجدد آن نسبتاً آسان خواهد بود مگر اینکه یک اتفاق فاجعه بار رخ دهد که سال ها پیش آن را پارک کرده باشد. آیا هیچ یک از شما موتوری مشابهی از نوع اسکرامبلر با این اندازه داشته است؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.3 از 5 (3 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است