دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
مستربین در سن ۵۸ سالگی بر اثر تصادف درگذشت / باور میکنید !!؟
14
درگذشت مستربین در سن 58 سالگی تمام کاربران را متاثر کرد و در غمی ناگهانی فروبرد/ شایعه یا واقعیت ؟؟

مستر بین یا روآن سباستین اتکینسون زادهٔ ۶ ژانویه ۱۹۵۵، بازیگر، کمدین و فیلم‌نامه‌نویس اهل بریتانیا است که بیشتر به دلیل ایفای نقش در فیلم‌های مستر بین و جانی انگلیش شهرت دارد.

مستر بین سه برادر بزرگتر ب نام های پائول، رودنی و روپرت نام دارد. پائول در کودکی درگذشت و رودنی در حال حاضر یک اقتصاددان و عضو حزب استقلال پادشاهی متحد است.

مستر بین در فوریه سال 1990 وقتی 35 ساله بود با سانترا سایستی 33 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی یک فرزند پسر بنام بن و یک دختر بنام لی لی می باشد .

مستر بین

سلبریتی ها با شایعه های زیادی مواجه می شوند و معمولا این خبر در بین مردم پخش می شود و ممکن است شایعه مرگ آنها نیز به میان بیاید. یکی از افرادی که تحت تاثیر این خبر قرار گرفت کسی نبود جز بازیگر معروف مستربین.

شبکه اجتماعی گاهی شما را گمراه میکند و زندگی مردم را دستکاری می کند و اطلاعات نادرستی از مرگ افراد در اختیار مردم قرار می دهد و این خبر عجیب و جدید نبود.

به همین دلیل ، با خبر فوت مستر بین طرفداران مستربین بسیار شوکه شده بودند و به جستجوی صحت این خبر ادامه دادند تا اینکه متوجه شدند دروغ بوده است. و خبر منتشر شده در توییتر به این شرح بود: «مستربین در سن 58 سالگی بر اثر تصادف درگذشت.

این خبر توسط افراد زیادی در اینترنت جستجو شده است تا بفهمند چیست و خوشبختانه متوجه شدند که صحت ندارد و جالب ترین نکته این است که مستربین 62 ساله است نه 58 ساله.

مستر بیناین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (14 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است