مجله دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۷ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۳ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۸ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
استایل جنتلمنانه شهرام پوراسد در روز تولدش!
56
شهرام اسدپور بازیگر مرد ایرانی تصویری از خود به مناسبت روز تولدش در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

شهرام پوراسد با انتشار تصویر زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: آغاز ها همیشه سرشار بوده اند از امکان. امکان دوباره خواستن ...دوباره لمس کردن ...دوباره بودن ...و این چنین زیستنی برای من هرگز تن به کلیشه بی رمق تکرار نخواهد داد. در این پنجاه و چند سال همواره در پیش گاه تجربه تواضع کرده ام و به ساحت مقدس عشق تعظیم. با تمام وجود توانسته و نتوانسته ام را پذیرفته ام و زندگی شان کرده ام‌. حالا ...هر بهانه برای آغاز را به فال نیک می گیرم تا حضور ارغوانی عزیزانم در این جهان را برایم تزیین کند. چرا که بودن شان، بزرگ ترین دست آورد من است و تحقق رویایی که در سر می پروراندم.اما حرف آخرم برای شماست.. از حضور بی دریغ، مهنا و سرشار از مهر و دوستی شما مهربانانم صمیمانه سپاسگزارم. هیچ چیز جبران این محبت خالص و صمیمی را نخواهد کرد. اما می شود به پاس این همه زیبایی و لطف، برای رقم زدن خاطرات به یاد ماندنی آرام و قرار نداشت. می شود برای خوب بودن سعی کرد. می شود برای بهتر شدن صبر کرد و می شود گفت: دوستتان دارم ...

بازیگر مرد / شهرام پوراسد

شهرام پوراسد (متولد ۲۵ مرداد ۱۳۴۷ در تهران) هنرپیشه ایرانی است.وی دارای لیسانس تئاتر ازدانشگاه آزاد واحد تهران و لیسانس مهندسی معماری آرشیتکت نیز می باشد.

بازیگر مرد / شهرام پوراسد

فعالیت هنری اش را با موسیقی آغاز کرد. پس از مدتی توسط پدرش با هنر عکاسی آشنا شد و دوره‌های مختلف عکاسی را درایران و آلمان گذرانید. بین سال‌های ۱۳۶۷ تا ۱۳۷۱ در چندین نمایشگاه گروهی عکاسی شرکت کرده‌ است.در سال ۱۳۷۲ با فیلم آخرین شناسایی (علی شاه حاتمی) سینما را تجربه کرد؛ و همچنین مدتهاست به عنوان گوینده و بازیگر با شبکه جوان رادیو همکاری دارد.

بازیگر مرد / شهرام پوراسداین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.5 از 5 (56 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است