مجله دلگرم
امروز: جمعه, ۱۸ آذر ۱۴۰۱ برابر با ۱۴ جمادى الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۹ دسامبر ۲۰۲۲ میلادی
به جای جیران این سریال را ببینید !
53
در روزهای توقف پخش سریال «جیران» سریال شهرزاد در دسترس قرار گرفت.

دلگرم به نقل از فیلم نیوز مدتی پیش سریال «شهرزاد» به کارگردانی حسن فتحی به دلیل پایان قرارداد پخش از روی پلتفرم‌های « فیلیمو» و «نماوا» حذف و از دسترس کاربران این دو پلتفرم خارج شد.

سریال شهرزاد

به تازگی پلتفرم «فیلیمو» با تمدید قرارداد پخش این سریال، اقدام به بارگذاری مجدد آن کرده است. در حال حاضر هر سه فصل سریال شهرزاد» در دسترس مخاطبان این پلتفرم قرار دارد و کاربران این پلتفرم می‌توانند به تماشای آن بنشینند.

سریال شهرزاد

سریال «شهرزاد» ساخته حسن فتحی در حالی به پلتفرم « فیلیمو» برگشته ، که پخش ساخته جدید این کارگردان یعنی «جیران» به دلیل شکایت قضایی ، چند هفته‌ای است متوقف شده است.

سریال «شهرزاد» یکی از پر مخاطب ترین و محبوب‌ترین سریال‌های شبکه خانگی است که فصل اول آن در سال 1394 در 28 قسمت تولید و در قالب «دی وی دی» عرضه شد. در پی استقبال از فصل اول، در سال 1396 فصل دوم آن در 15 قسمت آماده پخش شد . توزیع این فصل از 29 خرداد سال 96 شروع شد و 17 مهر به پایان رسید. بعد از وقفه‌ای چند ماهه پخش فصل سوم سریال شهرزاد از یازدهم بهمن همان سال آغاز شد. این فصل شامل 22 قسمت بود.

سریال شهرزاد

این سریال در دوره‌ای تولید و پخش شد که هنوز پلتفرم‌ها به شکل جدی فعالیت خود را شروع نکرده بودند و آثار شبکه خانگی به شکل فیزیکی و در قالب «دی وی دی» عرضه می‌شد. با رونق گرفتن بازار پلتفرم‌ها، سریال شهرزاد از این طریق نیز عرضه شد، اما بعد از مدتی به دلیل پایان قرارداد پخش ، نمایش آنلاین آن متوقف شد.

بارگذاری مجدد سریال «شهرزاد» خیلی بی سر وصدا اتفاق افتاده و حتی در صفحه اصلی فیلیمو رد و نشانی از آن یافت نمی‌شود و با سرچ نام سریال و یا مراجعه به بخش «سریال‌های ایرانی»می‌توان به آن دسترسی پیدا کرد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
4.2 از 5 (53 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است