دلگرم
امروز: شنبه, ۰۸ بهمن ۱۴۰۱ برابر با ۰۵ رجب ۱۴۴۴ قمری و ۲۸ ژانویه ۲۰۲۳ میلادی
صعود به قله دماوند حامد کمیلی همراه با دوستانش!
1
حامد کمیلی بازیگر مرد ایرانی تصاویری از صعودش به قله دماوند را در پیج اینستاگرامش به اشتراک گذاشت.

حامد کمیلی با انتشار تصاویر زیر در پیج اینستاگرامش نوشت: صعود به قله دماوند در تمام پهنه البرز وین سراسر قله مغموم وخاموشی که می بینید وندرون دره های برف آلودی که می دانید رهگذرهایی که شب در راه می مانند نام آرش را پیاپی در دل کهسار می خوانند و نیاز خویش می خواهند با دهان سنگ های کوه ، آرش می دهدپاسخ ! می کندشان از فراز و از نشیب جاده ها آگاه ، می دهد امید می نماید راه ...۱۴۰۰/۴/۱۳ ارتفاع ۵۶۷۱ متر 😉

بازیگر مرد / حامد کمیلی

سیّد حامد کمیلی (زادهٔ ۱۴ تیر ۱۳۶۱) بازیگر ایرانی است. کمیلی بازیگری در سینما را با فیلم تردید (۱۳۸۷) آغاز کرد. تردید ساخته کریم مسیحی موفق به کسب سیمرغ بلورین بهترین فیلم سال جشنواره فیلم فجر شد.

بازیگر مرد / حامد کمیلی

سیّد حامد کمیلی در ۱۴ تیر سال ۱۳۶۱ در اصفهان به دنیا آمد. وی دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی، کاردانی کامپیوتر و دارای ۱۰ سال فعالیت تئاتر است. کارش را با تئاتر در اصفهان شروع کرد و آن را در تهران ادامه داد. در رشتهٔ تئاتر از شاگردان فریدون خسروی و گلاب آدینه بوده‌است. او برندهٔ جایزهٔ بهترین بازیگر از جشنوارهٔ تئاتر فجر است، که جایزه‌اش را از دست علی نصیریان دریافت نموده‌است. کمیلی پیانو و تار نیز می‌نوازد. وی می‌گوید: حامد بهداد در زندگی هنری او تأثیر فراوانی داشته و امیدوار است که بتواند با توجّه به تأثیراتی که از او می‌گیرد در بازیگری سینما به شیوه‌ای اختصاصی و تازه دست یابد. بازی او در فیلم پایان‌نامه که در آنچه که برخی آن را تحریف وقایع انتخابات ۱۳۸۸ می‌نامند، مورد انتقاد طیفی از جامعهٔ ایرانی قرار گرفت.

بازیگر مرد / حامد کمیلیاین مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (1 رای)  
قرآن آنلاین
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است