مجله دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۰۲ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۹ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۲ مارس ۲۰۲۳ میلادی
راز شخصیت خود را از نحوه به دست گرفتن قلم خود بدانید!
55
عادات، کارهایی هستند که ما انجام می‌دهیم، بدون اینکه به نحوه انجام آن فکر کنیم یا زیاد روی آن فکر کنیم. اما ما نمی دانستیم، این عادت ساده می تواند راز شخصیت ما را فاش کند.

درست مثل روشی که قلم خود را در دست می گیرید، آیا خیلی به نحوه نگه داشتن آن فکر کرده اید؟ اما آیا می‌دانید که نحوه نگهداری آن بیشتر درباره شخصیت ما آشکار می‌شود؟ چگونه قلم خود را در دست می گیرید؟

تست شخصیت شناسی / خود شناسی

A: انگشت شست و اشاره شما به هم نزدیک می شوند.شما برای استفاده از استدلال انعطاف پذیر هستید. هنگام نتیجه گیری عجله نمی کنید و اغلب معقولانه عمل می کنید. از این رو می‌توانید بر اساس آنچه احساس می‌کنید درست است، تصمیم بگیرید. همچنین می توانید با انعطاف پذیری زیادی از مغز چپ و راست خود استفاده کنید. اما حتی زمانی که حس شما معمولاً درست است، در برخورد با مسائل مربوط به منافع شخصی نیز خوب هستید و قبل از هر اقدامی مراقب باشید. علاوه بر این، شما معمولاً از حس خود استفاده چندانی نمی‌کردید.

موقعیت B: شست را به انگشت اشاره خود فشار می دهید و قلم را روی انگشت حلقه خود قرار می دهید.هر اتفاقی که افتاده باشد، شما تنها پس از یک تحلیل آرام وارد عمل خواهید شد. شما می توانید با وجود فشار، مشکل را کنترل کنید و معمولاً اوضاع را بدتر نمی کنید. در یک گروه به راحتی افراد اطراف خود را جذب می کنید. مردم به راحتی می توانند رهبری شما را ببینند، زمانی که شما در مشکل هستید و روی شما حساب می کنند.

موقعیت C: شست، انگشت اشاره و انگشت میانی در وضعیتی تا حدودی صاف قرار دارند و انگشتان هنگام نگه داشتن قلم زیاد خم نشدند.در هنگام مشکل تصمیمی عجولانه نخواهید گرفت و فقط پس از بررسی دقیق کاری در مورد آن انجام خواهید داد. شما می توانید به طور طبیعی با موقعیت های مختلف کنار بیایید و تمایل دارید سریع فکر کنید. وقتی چیزی اتفاق افتاد، می توانید بلافاصله بگویید چه اتفاقی می افتد. در مورد چیزی تدبیر ناامیدانه نخواهید کرد و سعی نخواهید کرد که به دنبال دلایلی که پشت آن اتفاقات افتاده است بگردید، بلکه سعی کنید آن را حل کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.8 از 5 (55 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است