دلگرم
امروز: جمعه, ۱۵ مهر ۱۴۰۱ برابر با ۱۰ ربيع الأول ۱۴۴۴ قمری و ۰۷ اکتبر ۲۰۲۲ میلادی
فیلم عذر خواهی رامبد جوان بعد از سانسور اسم وریا در خندوانه !
15
عذر خواهی رامبد جوان بعد از سانسور باورنکردنی اسم وریا در اسم و فامیل خندوانه .

خندوانه برنامه‌ای تلویزیونی به تهیه‌کنندگی سید علی احمدی و کارگردانی و اجرای رامبد جوان است و پنج شب در هفته پخش می‌شود. مسابقه‌های مختلف ابداعی، بخش‌های نمایشی، موسیقیایی، استندآپ کمدی و... اولویت‌های جدی خندوانه هستند .

در این بخش مهمان برنامه خندوانه با ذکر نام وریا در اسم و فامیلی با برخورد شوکه کننده رامبد مواجه میشود .

عذرخواهی رامبد جوان

وریا غفوری (زادهٔ ۲۹ شهریور ۱۳۶۶) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست مدافع راست بازی می‌کند. او سابقه کاپیتانی در استقلال تهران را دارد.

غفوری فوتبال حرفه‌ای را سال ۱۳۸۶ از پاس همدان آغاز کرد. او سپس در تیم‌های شهرداری تبریز، نفت تهران، سپاهان اصفهان و استقلال بازی کرده‌است. او ۲۸ بازی ملی برای تیم ملی فوتبال ایران دارد.

عذرخواهی رامبد جوان

ماجرا از این قرار است که در بخش اسم و فامیل که یکی از بخش‌های این مسابقه بود کامران تفتی که یکی از استقلالی‌های متعصب در میان هنرمندان است اسم پسر از «و» را وریا نوشت اما به شکل حیرت‌انگیزی زمانی که رامبد جوان برای شمارش امتیازها و خواندن نوشته‌ها پای تخته رفت اسم وحید روی تخته نوشته شده بود آنهم با خطی متفاوت از دستخط کامران تفتی .....

عذرخواهی رامبد جوان

بعد از تمام این ماجراها و بازتابش در فضای مجازی رامبد جوان برای از دست ندادن کاربرانش با قرار دادن پستی از مردم عذر خواهی کرد .

عذر خواهی رامبد جوان بعد از سانسور باورنکردنی اسم وریا در اسم و فامیل خندوانه را ببینید .
این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (15 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است