دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ برابر با ۱۶ محرّم ۱۴۴۴ قمری و ۱۵ اوت ۲۰۲۲ میلادی
همدردی متفاوت فریبا نادری با مردم آبادان !
26
چهارشنبه, ۰۴ خرداد ۱۴۰۱ ۱۱:۰۲
فریبا نادری برای همدردی با مردم آبادان پستی متفاوت به اشتراک گذاشت و همه را مبهوت کرد .

فریبا نادری متولد ۱۳۶۳، بازیگر و مدیر بازرگانی ایرانی است. فریبا نادری به طور اتفاقی وارد عالم بازیگری شد، او با سریال «مروارید سرخ» معرفی شد و با سریال «گل بارون‌زده» باعث شد که اهالی سینما روی بازی او حساب ویژه ای باز کنند.

فریبا نادری

فریبا نادری در سال 1383 وقتی 20 ساله بود با مسعود رسام کارگردان 47 ساله که اختلاف سنی آنها به 27 سال می رسید وارد یک رابطه عاشقانه شد.

در نهایت این دو سال 1385 باهم ازدواج کردند. بعد از آشنایی با مسعود و گذشت زمان حس می کردم که او احساس خاصی نسبت به من دارد، عاشقم شده بود و یک روز آن را بر زبان آورد،من هم در مقابل عاشق شدم .

فریبا نادری

8 سال بعد از فوت مسعود رسام، فریبا نادری که قبلا گفته بود با هیچ مرد سینمایی ازدواج نخواهد کرد در سال 96 با مهرداد طباطبایی از فعالان مواد غذایی ازدواج کرد.

ثمره این زندگی یک دختر بنام یارا طباطبایی متولد اسفند 96 می باشد.

فریبا نادری

من یک مسلمان معتقدم، شاید ظاهرم مثل عرفی باشد که در جامعه وجود دارد اما به احکام دینم پایبندم نماز می‌ خوانم و مرجع تقلیدم آیت‌ الله مکارم شیرازی هستند.

بارها با دفترشان تماس گرفته ام تا در موارد مختلف سوال کنم و جوابم را بگیرم خمس و زکات هم جزو چیزهایی است که همیشه سر وقت آنها را پرداخت می‌ کنم.

از واجبات زندگی من است بی‌ اندازه عاشقان امامان هستم و دوستشان دارم.

فریبا نادری

خانم نادری حالا به همراه همسر دوم و پسر خاله همسرش یک رستوران بنام دلیجان تاسیس کردند تا همچون دیگر همکاران خود از قافله عقب نماند.

همشه سعی کرده ام کارهای را با دقت انتخاب کنم، ترجیح دادم کم کار باشم تا اینکه سر هرکاری بروم، به همین دلیل هم هنقش هایم را دوست دارم.

فریبا نادری با انتشار عکس زیر با مردم آبادان همدردی کرد و نوشت :

آبادان 🤍🖤#خرداد #خرمشهر #خرداد #وطن #درد #خدا 🖤🖤#تسلیت ببخشید ک کاری از دستم برنمیاد جز التماس و دعا ب درگاه خداوند برای ذره ای معجزه

فریبا نادریاین مطلب چقدر مفید بود ؟
4.0 از 5 (26 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است