مجله دلگرم
امروز: سه شنبه, ۰۱ فروردين ۱۴۰۲ برابر با ۲۸ شعبان ۱۴۴۴ قمری و ۲۱ مارس ۲۰۲۳ میلادی
افراد مشهوری که فرزندان خود را کاملاً از دارایی خود جدا کردند!
7
می توان باور کرد که افراد مشهور ثروتمند به دلایل متعددی خوش شانس هستند، یکی از آنها میراث خیرخواهانه ای است که در آینده در انتظار آنها است.

اما همه بازیگران تمایلی به ترک فرزندان خود و صندوق قابل توجهی ندارند و اکثر آنها تصمیم می‌گیرند فرزندان خود را با میراث کم یا بدون هیچ میراثی ترک کنند. بیاموزید محبوب ترین خانواده هایی که تصمیم گرفته اند پول خود را از فرزندان خود بگیرند چه کسانی هستند.

رابرت کارداشیان

افراد مشهور / رابرت کارداشیان

اکثر مردم احتمالاً رابرت کارداشیان را یا به عنوان پدر محبوب قبیله کارداشیان یا به عنوان یک وکیل برجسته که پس از ماجرای بدنام O.J Simpson مشهور شد، می شناختند. زمانی که کارداشیان در سال 2003 بر اثر سرطان درگذشت، الن پیرسون که کمتر از یک سال قبل با او ازدواج کرده بود، تنها وارث دارایی خالص او 30 میلیون دلار اعلام شد. پس از یک پرونده قانونی، خانواده متوجه شدند که بیوه رابرت نامه های او را جعل کرده است.

گوردون رمزی

افراد مشهور / گوردون رمزی

گوردون رمزی یکی از مشهورترین سرآشپزهای جهان است که دارایی خالص 220 میلیون دلاری دارد. او نه تنها به دلیل مهارت های آشپزی عالی و رستوران های پررونق، بلکه به دلیل شوخ طبعی سریع و شوخ طبعی برای کارمندانش محبوب شد. این سرآشپز در سطح جهانی اخیراً اعلام کرد که نمی خواهد پنج فرزندش را ارث بگذارد. به نظر می رسد رمزی اطمینان دارد که پولش به حمایت از خیریه ها کمک خواهد کرد.

جوآن کرافورد

افراد مشهور / جوآن کرافورد

مهارت های اجرایی برجسته و ظاهر منحصر به فرد او به شهرت جوآن کرافورد در دهه 1930 کمک کرد. کرافورد بسیار خشن بود، اما یکی از چهار دخترش خاطرات خام مادر خوانده‌اش را در کتابش تعریف کرد. هنگامی که کرافورد در سال 1977 درگذشت، او ادعا کرد که سیندی و کتی، دو دختر کوچکترش، باید 77500 دلار بدهند. دو نفر بزرگتر، کریستوفر و کریستینا، کاملاً قطع شده بودند.

نیش

افراد مشهور / نیش

قبل از اینکه استینگ در دهه 1970 به یک گیتاریست و بازیگر موفق تبدیل شود، به عنوان جمع آوری مالیات، تدریس و تعدادی مشاغل عجیب کار می کرد. او در نهایت تبدیل به یک نوازنده نخبگان جهان شد و دارایی خود را به 400 میلیون دلار رساند. او در حال حاضر تمام استادیوم‌ها را در سراسر جهان پر می‌کند و به طور بالقوه به املاک شگفت‌انگیز او کمک می‌کند. اما این خواننده نمی‌خواهد چیز زیادی را به شش فرزندش واگذار کند، بنابراین می‌خواهد تا زمان مرگ بیشتر ثروت خود را سرمایه‌گذاری کند.

اندرو لوید وبر

افراد مشهور / اندرو لوید وبر

در طول 50 سال گذشته، اندرو لوید وبر، میلیاردر، جوایز بسیاری را برای باشگاه بسیار انحصاری EGOT کسب کرده است، از جمله برنده یک جایزه امی، یک جایزه گرمی، یک اسکار و یک جایزه تونی. با این حال، فیلمنامه‌نویس و آهنگساز در مصاحبه‌ای با دیلی میرر گفت که به پول میراث اعتقادی ندارد و در عوض به اخلاق کاری احترام می‌گذارد. به نظر می رسد که پنج فرزند او تمام دارایی های 1.2 میلیارد دلاری او را نخواهند داشت.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.1 از 5 (7 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است