دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۶ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
مجموعه جواهرات لوکس فواز گروسی!
11
چهارشنبه, ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۲:۳۲
نماد جواهرات مجموعه‌ای را ارائه می‌کند که استعداد او را برای جفت کردن هنر، رنگ و سنگ‌های قیمتی بازتاب می‌دهد.

چندگانه خلاق فواز گروسی جدیدترین جواهرات خود را در هتل ریتز در Place Vendôme رویایی پاریس رونمایی کرد. این طراح که به خاطر واژگان زیبایی شناختی و استفاده از رنگ و سنگ های قیمتی بسیار تخیلی شهرت دارد، قطعاتی را به نمایش گذاشت که ترکیبی از زیبایی، رنگ و شخصیت را ارائه می دهند.

جواهرات لوکس / گردنبند زمرد

این مجموعه دارای گوشواره ها، گردنبندها، انگشترها و دستبندهایی است که هر کدام به بهترین نحو ساخته شده اند. در میان قطعات مقاومت، حلقه خزنده با زمرد کلمبیایی 15.04 قیراطی برش مربع، که بر روی بدنه یاقوت قرار گرفته است، و گردنبند زمرد باشکوه، ساخته شده با طلای سفید و تیتانیوم و ست با 768 زمرد و 205 الماس سفید است.

جواهرات لوکس / گردنبند زمرد

گوشواره بسیار زیبا با طلای سفید و تیتانیوم و ست شده با 260 زمرد و 157 الماس سفید.حلقه ای با ست زمرد کلمبیایی با تراش مربع 15.04 قیراط روی بدنه یاقوتی.

جواهرات لوکس / گردنبند زمرد

گردنبند ساخته شده مانند گدازه های گرانبها که دکلته را آتش می زند، دارای الماس های جفت شده با 44 زمرد زامبیایی، مجموعا 87.65 قیراط.

جواهرات لوکس / گردنبند زمرد

ست انگشتر رزگلد 18 عیار با 52 یاقوت برمه گرم نشده برش باگت و 567 یاقوت برلیانت برش خورده. ست رزگلد 18 عیار با 239 یاقوت برمه گرم نشده برش باگت و یاقوت برلیانت 1920.

گردنبند هشت ردیفی، ست با زمرد و 115.55 قیراط کابوشن زمرد، و سرآستین با ست بیش از 2700 الماس و تسووریت، که کلیدهای متحرک یک پیانوی آکوستیک را تداعی می‌کند که با پیانوی آکوستیک با پیانوی آکوستیک با پیانو آکوستیک تداعی می‌شود. سپس، دستبند ساخته شده از امواج قرمز تیره یاقوت برمه ای و یاقوت های برلیان تراشیده شده است.

جواهرات لوکس / گردنبند زمرداین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.5 از 5 (11 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است