دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۶ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
با انتخاب ماندالا قدرت جادویی پنهان خود را کشف کنید!
1
یکشنبه, ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۴:۱۵
ماندالا یک کلمه سانسکریت به معنای "دایره" است. به عنوان یک نماد روحانی و آیینی در آیین هندو و بودیسم، نشان دهنده جهان است. از طریق رنگ های زنده و الگوهای هندسی متقارن، جنبه های بسیاری از کیهان را نشان می دهد.

هماهنگی پر هرج و مرج آنها، نماد شیوای ماندالا، ویژگی های جهان و روح انسان را نشان می دهد. کتاب های جالب زیادی در مورد ماندالا وجود دارد. در برخی از نسخه ها، می توانید الگوها را خودتان نقاشی کنید. این می تواند یک عمل بسیار مراقبه باشد. آیا پیش بینی ما برای یک ماندالا نسبت به دیگری، درون ما را آشکار می کند؟ و چطور! در تستی که امروز در اختیار شما قرار می دهیم می توانید یکی از ماندالایی هایی که در تصویر بالا هستند را انتخاب کنید. انتخاب شما نشان می دهد که چه قدرتی شما را تعیین می کند و چگونه می توانید از آن برای نیت خوب استفاده کنید.

تست شخصیت شناسی / شخصیت پنهان

1. ویرانگر ماندالای اول یک "سواستیکا" است که به سمت چپ می چرخد، این به معنای یک صلیب شکسته معکوس است. سواستیکا نمادی بوده است که توسط نازی های هیتلر مورد سوء استفاده قرار گرفته است. چرخش در خلاف جهت عقربه‌های ساعت اولین ماندالا نشان می‌دهد که قدرت‌های درگیر در اینجا مخرب هستند. اما این یک چیز منفی نیست. یک پیش نیاز برای ایجاد چیزی جدید، توانایی خلاص شدن از شر هر شرایط غیر ضروری است که مانع از تکامل آن می شود. گاهی اوقات "سوزاندن" همه چیز می تواند راه را برای چیزی کاملاً جدید هموار کند. بنابراین، قدرت شما برای تبدیل شدن به یک ویرانگر می تواند سودمند باشد.

2. طبیعت ماندالای دوم بر اساس چهار عنصر طبیعت ترسیم شده است. اینها با هماهنگی ظاهر می شوند و عمل می کنند و نیروهای ما از آنها سرچشمه می گیرند. با این حال، عنصر پنجم، روح، غایب است. این عنصر معنوی است که وجود شما را با طبیعت پیوند می دهد. قدرت تو قدرت عشق و اتحاد با فنا ناپذیر است. شما روح بی دقت را به معادله عناصر برمی گردانید.

3. تعادل این ماندالا بر اساس قدرت عرفانی عدد 6 ترسیم شده است. دو قدرت متضاد زنانه و مذکر در بازی هستند و دو مثلث با شش ضلع را تشکیل می دهند. قدرت شما ناشی از تعادل پویای این قدرت ها در درون شماست.

4. صبر عدد دوازده از بسیاری جهات مهم است. دوازده خدای یونان باستان را که در المپوس زندگی می کنند یا 12 حواری عیسی را به یاد بیاورید. 12 نیز ماه های سال هستند. قدرت شما در این است که در هماهنگی با زمان جریان دارید. شما صبور هستید و این ویژگی برای تکامل شما مفید است. زمان برنامه های شما را به کمال می رساند.

5. قطب نما الگویی بر اساس عدد 8 به چرخ خرد مرتبط است. به یک معنا، این یک دوراهی است که چندین گزینه در آن ارائه می شود. از یک طرف، شما می توانید چندین احتمال ایجاد کنید و بنابراین هرگز در بن بست گیر نخواهید کرد. شما می توانید تصمیمات صحیح بگیرید و بهترین راه را برای رسیدن به فضیلت انتخاب کنید. شما توسط یک قطب نمای درونی هدایت می شوید که مسیر درست را به شما نشان می دهد.

6. خالق این ماندالا برخلاف اولین ماندالایی که سوآاستیکا را در جهت خلاف جهت عقربه‌های ساعت نشان می‌دهد، یا بهتر است مکمل آن باشد، یک سواستیکا متحرک است. استفاده نادرست نازی ها را فراموش کنید، این نماد نور، زندگی، سلامتی، صلح و ثروت است. قدرت شما هماهنگ و خلاق است. شما در طول زمان و زندگی به جلو می روید و از هیچ خلق می کنید.این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (1 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است