دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۵ تیر ۱۴۰۱ برابر با ۲۶ ذو القعدة ۱۴۴۳ قمری و ۲۶ ژوئن ۲۰۲۲ میلادی
تشخیص پزشک معالج رضا رویگری چه بود؟!
9
سه شنبه, ۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ ۱۱:۳۳
نظر پزشک معالج رضا رویگری در مورد بیماری و بستری آقای بازیگر!

محمد خزاعی رییس سازمان سینمایی در واکنش به ویدیوی صحبت‌های رضا رویگری مبنی بر اینکه این بازیگر پیشکسوت در خانه سالمندان کهریزک رها شده است، گفت: از روز گذشته که از مشکل آقای رویگری اطلاع پیدا کردیم با خانم کریمی همسر ایشان و از طریق آنها با پزشکان معالج و دست اندرکاران آسایشگاه کهریزک در تماس بودیم.

رضا رویگری

وی ادامه داد: به گفته همسرشان و بنابر تاکید پزشک معالج آقای رویگری، امکان نگهداری وی در منزل به دلیل پاره‌ای مشکلات و اختلالات جسمی به هیچ وجه وجود نداشت و با مساعدت و همکاری پزشک به آسایشگاه کهریزک و در شرایط مطلوب منتقل شده است.

به گفته وی، چندین بار هم از سوی سازمان سینمایی و همکاران بنده در موزه سینما برای حمایت از این هنرمند عزیز اقداماتی صورت گرفته و عیادت از ایشان از اولین برنامه‌های دیداری بنده در مدت حضورم در سازمان سینمایی بوده است.

رضا رویگری

رییس سازمان سینمایی تاکید کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی هم صبح امروز مدیرعامل صندوق اعتباری هنر را مامور کردند تا از نزدیک و حضوری در جریان روند نگهداری و درمان و شرایط آقای رویگری قرار گیرند.

وی اضافه کرد: با تعاملاتی که از طریق صندوق اعتباری هنر صورت گرفته و اقداماتی که از سوی سازمان سینمایی و صداوسیما در حال انجام است، مشکلات این هنرمند به‌زودی مرتفع می‌شود.

رضا رویگری

خزاعی در پایان گفت: در کنار این هنرمند پیشکسوت و خانواده‌اش خواهیم بود.

منبع: خبرگزاری صبااین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.4 از 5 (9 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است