دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۹ دی ۱۴۰۰ برابر با ۱۵ جمادى الآخر ۱۴۴۳ قمری و ۱۹ ژانویه ۲۰۲۲ میلادی
لینک مستقیم چنل یوتیوب و کانال تلگرام دنیا جهانبخت / فیلم و گذاشت بالاخره !
14
سه شنبه, ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ۱۹:۵۱
چنل یوتیوب زایمان دنیا جهانبخت / در ادامه برای ورود با لینک مستقیم چنل یوتیوب و کانل تلگرام دنیا جهانبخت با ما باشید .

چنل یوتیوب زایمان دنیا جهانبخت

دنیا جهانبخت متولد ۳۰ آبان ۱۳۶۸ در تهران ، چهره جنجالی اینستاگرام است. فارغ التحصیل لیسانس گرافیک از دانشگاه آزاد تهران مرکز می باشد که از فتومدلینگ شروع کرد سپس مدتی در ترکیه بود و حالا در انگلستان و ترکیه زندگی می کند. دنیا با نام اصلی «زهرا» جهانبخت در یک خانواده چهار نفره در شمیران به دنیا آمده است ، پدرش مجید جهانبخت فوت کرده و مادرش خانه دار است و یک برادر هم دارد.

دنیا جهانبخت یک زایمان لاکچری را تجربه کرده است و ماه ها برای آن برنامه ریزی کرده بود که البته برنامه ریزی او برای سی آبان شکست خورد و مجبور شد دیروز به بیمارستان برود و آرتام را به دنیا بیاورد. بدون شک دنیا جهانبخت مادر بدی است ! این را از این جهت می گوییم که سلامتی این نوزاد برایش اصلا اهمیت ندارد و شب تا صب به دنبال کسب درآمد از بارداری خودش است.

چنل یوتیوب زایمان دنیا جهانبخت

پیج اینستاگرامی برای پسرش تاسیس کرده و بدون اینکه استراحت کند همیشه به فکر برنامه جدید است. تازه این را هم بگوییم که دنیا جهانبخت برای اینکه اندامش زیاد بهم نریزد خیلی از چیزهایی که زنان باردار دوست دارند بخورد و می خورند را نمی خورد و می خواهد چاق نشود. به جای آن از مکمل ها ودارو برای تغذیه نوزاد استفاده می کند به جای اینکه طبیعی رفتار کند ! برای زایمان هم می خواهد نوزاد را زودتر از موعد و صرفا برای یک روز بودن تولد او و نوزادش به دنیا بیاورد که کاری بسیار خطرناک است .

چنل یوتیوب دنیا جهانبخت

لینک مستقیم چنل یوتیوب و کانل تلگرام دنیا جهانبخت / فیلم و گذاشت بالاخره !

کانال تلگرام دنیا جهانبخت

لینک مستقیم چنل یوتیوب و کانل تلگرام دنیا جهانبخت / فیلم و گذاشت بالاخره !این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.7 از 5 (14 رای)  
دیدگاه ها

درج کامنت برای این مطلب غیر فعال است