دلگرم
امروز: دوشنبه, ۱۵ آذر ۱۴۰۰ برابر با ۰۱ جمادى الأول ۱۴۴۳ قمری و ۰۶ دسامبر ۲۰۲۱ میلادی
رئیس جدید صداوسیما: بازگشت فردوسی پور منعی ندارد!
0
شنبه, ۱۰ مهر ۱۴۰۰ ۱۰:۳۱
در پاسخ به یک هوادار مطرح شد، نظر رئیس جدید صدا و سیما درباره بازگشت فردوسی‌پور: منعی وجود ندارد!

پیمان جبلی عادل فردوسی پور را بر می گرداند

پیمان جبلی رییس جدید صدا و سیما در مصاحبه ای گفت: بازگشت عادل فردوسی پور منعی ندارد.


با تغییر رئیس سازمان صدا و سیما مطالبات بسیاری از طرف رسانه‌ها و چهره‌های فرهنگی و هنری مطرح شده است مطالباتی که از تغییر رویکردهای کلان رسانه ملی در بخش‌های مختلف بازرگانی، خبر تا ساخت برنامه‌سازی و سریال‌سازی و حتی بازگشت برخی از برنامه‌ها مثل «نود» را شامل می‌شود.

برنامه «نود» که طی سال‌های متمادی هر هفته دوشنبه شب‌ها با اجرا و تهیه‌کنندگی عادل فردوسی‌پور پخش می‌شد در ۲۰ اسفند ماه ۹۷ به دستور علی فروغی رئیس شبکه سوم سیما تعطیل شد و آخرین قسمت آن روی آنتن رفت. توقف برنامه «نود» حاشیه‌های مختلفی را در پی داشت با این حال خود فردوسی‌پور هیچگاه به طور رسمی درباره این حواشی صحبت نکرد.

فردوسی‌پور بعد از آن تنها برنامه «فوتبال ۱۲۰» را در شبکه ورزش داشت و حالا به تازگی این برنامه هم با اجرای حمید محمدی و تهیه‌کنندگی فردوسی‌پور روی آنتن رفته است.

به تازگی ویدئویی از طریق کانال باشگاه خبرنگاران منتشر شده است که طی آن فردی که خود را از خانواده شهدا و طرفداران فوتبال معرفی می‌کند در گفت و گو با پیمان جبلی رئیس جدید صدا و سیما از او درخواست می‌کند که عادل فردوسی‌پور را بازگرداند.

رئیس صدا و سیما هم در پاسخ به درخواست این فرد هوادار فوتبال درباره فردوسی‌پور می‌گوید: «از نظر ما ایشان منعی ندارد و او می‌تواند بازگردد.»

عادل فردوسی‌پور (زادهٔ ۱۱ مهر ۱۳۵۳) گزارشگر فوتبال، تهیه‌کننده، مجری تلویزیونی، صداپیشه، مترجم و مدرس دانشگاه اهل ایران است

فردوسی‌پور فعالیت حرفه‌ای خود از سال ۱۳۷۲ با روزنامه‌نگاری در مجلات ورزشی شروع کرد و سپس در تلویزیون نیز به عنوان گزارشگر ورزشی مشغول به کار شد. او پس از گزارشگری مسابقات فوتبال جام جهانی ۱۹۹۸ به شهرت رسید و در سال ۱۳۷۸ برنامه ۹۰ را برای بررسی فوتبال ایران طراحی و تهیه کرد. او تا سال ۱۳۹۷ که از سوی مدیریت شبکه سه کنار گذاشته شد، به اجرای ۹۰ پرداخت و این برنامه همواره از پرمخاطب‌ترین و بهترین برنامه‌های صداوسیما به‌شمار می‌رفت.

منبع: مهراین مطلب چقدر مفید بود ؟
 
دیدگاه ها

شما اجازه ارسال کامنت ندارید