دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۶ آذر ۱۴۰۲ برابر با ۲۲ جمادى الأول ۱۴۴۵ قمری و ۰۷ دسامبر ۲۰۲۳ میلادی
شهره لرستانی : ایرانی جماعت از کی اینقدر بد شد ؟
2
شهره لرستانی در لایو اینستاگرامی خود از رفتار و فحاشی دو جوان به هنگام تصادف گلایه کرد.

فحاشی به شهره لرستانی

شهره لرستانی، بازیگر سینما و تلویزیون که به تازگی از بند بیماری کرونا رها شده‌ است، با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش از تجربه یک تصادف جزئی رانندگی و رعایت نکردن ادب و حرمت بزرگتر توسط برخی جوانان گفت.

شهره لرستانی گفت : ما از کی انقدر بد شدیم ، ایرانی جماعت از کی انقدر بد شد؟!


شهره لرستانی با نام کامل شهره صالحی لرستانی متولد ۲۶ مهر ماه سال ۱۳۴۵ شمسی در شهر تهران می باشد. لازم به بیان است خانوم لرستانی اصالتی خرم آبادی دارد!

پدر خانوم شهره لرستانی قاضی دادگستری بود و مادرشان نیز معلم مدرسه بودند؛ او یک خواهر و یک برادر نیز دارد.

فحاشی به شهره لرستانی

در سال ۱۳۶۴ شمسی بعد از دریافت دیپلم، وارد دانشگاه هنر تهران شد. لرستانی این چنین تعریف می کند:”من دانشجوی رشته کارگردانی و بازیگری دانشکده هنرهای نمایشی شدم. در همان ترم‌ های اول که اکثر درس‌ هایمان عمومی بود، من غرق تئاتر شدم و ۱۷ نمایش را به کارگردانی خودم روی صحنه بردم! کم‌ کم شروع به بازی کردم و توجه‌ ها بیشتر به بازی‌ ام جلب شد و پیشنهاد پشت پیشنهاد از راه رسید.”

لرستانی فارغ التحصیل رشته ی فیلمنامه‌ نویسی در مقطع فوق لیسانس است. شهره لرستانی فعالیت خود را در تئاتر از سال ۱۳۶۴ شمسی و به عنوان کارگردان اثری به نام “آدم‌ برفی” آغاز کرد. لرستانی در حوزه ی تئاتر بسیار فعال بوده است و تاکنون کارگردانی چیزی در حدود ۱۷ تئاتر حرفه‌ ای را بر عهده داشته‌ است، نمایش “سلطان مار” نوشته ی بهرام بیضایی، یکی از موفق‌ ترین اجراهای تئاتر در دهه ی ۱۳۷۰ شمسی از جمله کارهای موفق شهره لرستانی می باشد.

لرستانی سپس در سال ۱۳۷۰ شمسی با بازی در فیلم “نیاز” به کارگردانی علیرضا داودنژاد به دنیا سینما راه یافت.

بیشتر بخوانید

بیماری شهره لرستانی چیست؟این مطلب چقدر مفید بود ؟
2.0 از 5 (2 رای)  

دیدگاه ها

اولین نفر برای ثبت دیدگاه باشید !


hits