دلگرم
امروز: یکشنبه, ۰۲ آبان ۱۴۰۰ برابر با ۱۷ ربيع الأول ۱۴۴۳ قمری و ۲۴ اکتبر ۲۰۲۱ میلادی
فوت فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی + علت فوت
2
چهارشنبه, ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۹:۰۴
امروز، شاهین صمد پور خبر از فوت دختر شاکی پرونده حسام نواب صفوی داد

فاطمه عسگری فوت شد

علت فوت فاطمه عسگری چه بود ؟

شاهین صمدپور فعال اجتماعی در اینستاگرام از فوت زن شاکی حسام نواب صفوی خبر داد.

حتماً بخوانید:
کلاهبرداری حسام نواب صفوی از دختر سرطانی شایعه یا واقعیت؟

کلاهبرداری حسام نواب صفوی از دختر سرطانی شایعه یا واقعیت؟

ماجرای حسام نواب صفوی و دختر سرطانی چیست ؟ آیا این بازیگر کلاهبرداری کرده است ؟

فاطمه عسگری بر اثر ابتلا به بیماری سرطان فوت شد.

فوت فاطمه عسگری

شاهین صمدپور نوشت:

روح فاطمه جان شاد، خدا به خانوادش و بخصوص به مادرش و برادرش صبر بده.
ممنونم از همه ی شما مردم گل که گفتین حاضرین برای عمل فاطمه کمک کنین، من هم همون موقع پیام هاتون رو به مادرش منتقل کردم، متاسفانه کمی دیر شده بود و دیگه کار از کار گذشته بود، ای کاش این اتفاق کمی زودتر میوفتاد...
خواهش می کنم از اسم بردن افراد در زیر این پست اجتناب کنید، چون علی رغم میل باطنی مجبورم پاک کنم، روی ماهتون رو میبوسم و ممنونم که رعایت می کنید

فوت فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی + علت فوت

چندماه قبل بود که شاهین صمدپور، خبرنگار فعال در فضای مجازی با انتشار ویدئوی مصاحبه خود با خانمی جوان، ادعا کرد که یکی از بازیگران مطرح اقدام به سوء استفاده از این خانم کرده است و این درحالی بود که برای این ادعا مدرکی ارائه نشده بود.

این ماجرا با حدس و گمان‌هایی در مورد ماهیت این بازیگر ادامه داشت تا اینکه امروز دادستان انتظامی مرکز وکلا قوه قضائیه خبر از تعلیق وکالت «نواب صفوی» بازیگر شناخته‌شده سینما داد و اعلام کرد او شاکی خصوصی دارد. گفته می‌شود این تعلیق پروانه وکالت به جرم اغفال دختری است که همین موضوع باعث بازتاب دوباره ویدئوی مصاحبه شاهین صمدپور با همان خانم جوان شد.

فوت فاطمه عسگری شاکی حسام نواب صفوی

حسام نواب صفوی با انتشار عکس‌هایی در صفحه اینستاگرامش، نوشت: «متأسفانه در شرایطى که بنده در بستر بیمارى هستم، شایعات و اکاذیبى پخش‌شده که بنده سالهاست در مورد آن سکوت کردم تا خانواده‌ای را که سوداى شهرت و منفعت‌طلبی دارند به خواسته‌شان نرسانم.

اما سکوت در این شرایط،خیانت است. به‌عنوان نمونه پنج مورد از اتهامات واهى که توسط این اشخاص به بنده نسبت داده‌شده را منتشر می‌کنم که تنها بخش کوچکى از یازده سال آزار من، در قالب شکایت است، که مهم‌ترین آن‌ها ادعاى کلاهبردارى بوده و این افراد که در محاکم نتواستند ادعاهاى واهى خود را که صرفاً جهت آزار بنده و اخاذى مطرح می‌کردند ثابت کنند.

چنانکه تائید فرد مذکور در اینکه حتى با بنده به یک رستوران و پارک هم نرفته را در پست می‌توانید ببینید و امروز در فضاى مجازى با حمایت شخصى موج‌سوار و دروغگو که پشیزى براى آبروى بنده ارزش قائل نشده و حتى حاضر به شنیدن حرف‌ها و دیدن آرا نبوده،آبروى بنده را نشانه گرفته‌اند تا با تحت‌فشار قرار دادن من به خواسته‌شان تن دردهم. بدین‌وسیله بنده صراحتاً از بزه‌های انتسابى، اعلام برائت می‌کنم و در فرصتى که حال مساعدترى داشته باشم مفصلا با شما مردم صحبت خواهم کرد اما اجازه ندهید با کلاهبردار نشان دادن بنده شما را فریب دهند و یا از این طریق از شما پولى دریافت کنند.

رای دادگاه بالاترین دفاع است این خانواده جهت اخاذی از من شکایت می‌کنند آرا قطعی دیگری طی شب‌های دیگر برای شما می‌گذارم و اگر ذره به فکر آبرو و مال خود هستید این آرا را بخوانید.»

وی در ادامه نوشت: «این خانوم در صفحه ۴در مقابل سؤال بازپرس که پرسید با ایشان مهمانی رفتی، پارک یا کافی‌شاپ رفتی این خانوم می‌گوید نه واقرار صریح می‌کند من چه بگویم؟؟؟ بعد بالاتر از رای در دنیا نداریم من رای برائت و قطعی برای شما گذاشتم اگر رای مال سال ۸۹است، برای این‌که این خانواده هر ماه از من شکایت می‌کنند شکایت بعدی تا سال ۱۴۱۰ممکن است به ۷۰ عدد برسد چکار می‌شود کرد، شما بودید چه می‌کردید ؟؟؟»این مطلب چقدر مفید بود ؟
1.0 از 5 (2 رای)  
۲ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
راما | ۱ هفته پیش
اصلا دختره بخاطر بیماریش اونطور که برادرش میگفت قادر به تکلم‌ نبود برادرش پیگیر کارهای خواهرش بود خدا به مادر و برادرش صبر بده ان شاءالله
0
0
بانو | ۳ ماه پیش
اقای صفوی چه لزومی دارد دختری که در استانه مرگ هست بخواهد چنین دروغی بگوید. امثال شما در جامع کم نیستند.شمابرای رسیدن به ارزوهای خودتان از هر اهرمی استفاده میکنید
0
2