دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ برابر با ۱۲ صفر ۱۴۴۳ قمری و ۲۰ سپتامبر ۲۰۲۱ میلادی
آخرین خبرها از وضعیت سپند امیر سلیمانی پس از ابتلا به کرونا
3
سه شنبه, ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ۰۹:۵۸
سپند امیر سلیمانی بازیگر و مجری ایرانی به دلیل عوارض ناشی از کرونا در بیمارستان بستری و مورد عمل جراحی قرار گرفت.

وضعیت سپند امیر سلیمانی

سپند امیر سلیمانی پس از ابتلا به کرونا نیاز به جراحی پیدا کرد و به اتاق عمل رفت.

کمند امیر سلیمانی خواهر سپند و بازیگر معروف کشور خبرهای مربوط به وضعیت این هنرمند را لحظه به لحظه در اینستاگرامش منتشر می کند.

وضعیت سپند امیر سلیمانی

کمند امیرسلیمانی می‌گوید، حال برادرش که پس از تزریق داروهای کرونا، به دلدرد شدیدی دچار و دوباره راهی بیمارستان شده بود، خوب است.

کمند امیر سلیمانی ـ بازیگر ـ درباره وضعیت سلامتی برادرش ـ سپند امیرسلیمانی ـ که یک عمل جراحی را پشت سر گذاشته است، گفت: برادرم عمل کرد و پس از چند ساعت، عملش موفقیت آمیز بوده و به بخش منتقل شده است. من خودم به دیدنش رفتم.

امیرسلیمانی درباره علت جراحی شدن برادرش توضیح داد: برادرم به کرونا مبتلا شده بود، وقتی ریه‌اش درگیر بیماری شد شروع به تزریق داروهای کرونا کردند. شامگاه گذشته دل درد خیلی عجیبی گرفت به نحوی که دوباره او را به بیمارستان بردیم. سیتی اسکن کردند و گفتند یک تکه از روده‌اش پاره شده است. البته من هنوز دکترش را ندیده‌ام که ببینم همین بوده است یا نه. گفته‌اند احتمال دارد عوارض ناشی از آمپول‌ها و یا مسکن‌های زیاد باشد.

سپند امیرسلیمانی در سال ۱۳۵۶ متولد شد. پدر او سعید امیرسلیمانی بازیگر و کارگردان تئاتر و سینما است. خواهر او کمند امیرسلیمانی نیز به حرفه بازیگری اشتغال دارد.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
3.0 از 5 (3 رای)  
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید