دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
یک سریال نوروزی جایگزین پایتخت در نوروز 1400 شد
0
دوشنبه, ۰۳ شهریور ۱۳۹۹ ۱۱:۴۸
سیروس مقدم ساخت یک سریال جایگزین پایتخت برای پخش در نوروز 1400 را آغاز کرده است

سریال نورزوی جایگزین پایتخت چیست ؟ ساخت سریال جدید سیروس مقدم بدون تنابنده و الهام غفوری !

هفت صبح نوشت:«تازه ترین خبرها درباره سریال کمدی جدید سیروس مقدم که برای نوروز 1400 آماده می شود حاکی از این است این کارگردان بعد از سال ها نه همسرش الهام غفوری را به عنوان تهیه کننده کنار خود دارد و نه فیلمنامه نویس و بازیگردانی به نام محسن تنابنده را

فیلمنامه این سریال که هنوز نامش قطعی نشده است را امیر برادران نوشته.با حضور امیر برادران کنار سیروس مقدم به عنوان فیلمنامه نویس ، همکاری 13 ساله مقدم و محسن تنابنده به طور موقت پایان می یابد.

از سال87 تا نوروز 99 ، تنابنده نویسنده اصلی سریال های کمدی مقدم بوده و حاصلش جندین سریال موفق و پربیننده شده همچنین گفته شده سیروس مقدم سریال جدید خود را بدون حضور الهام غفوری خواهد ساخت.جدایی موقت الهام غفوری و محسن تنابنده از سیروس مقدم یک دلیل روشن دارد: «ترکش هایی که پایتخت 6 به جا گذاشت.»

ظاهر ماجرا این است که رابطه محسن تنابنده و تلویزیون همچنان شکرآب است. در این میان شبکه یک نمی خواهد سیروس مقدم را از دست بدهد. بنابراین تصیمم گرفته او را بدون تنابنده و با حضور تهیه کننده ای دیگر نگه دارد.

این نخستین بار است که سیروس مقدم طی 13 سال اخیر سریالی کمدی با تیمی جدید می سازد. اولین پرسش که مطرح می شود این است: آیا نتیجه مطلوب بدست خواهد آمد؟ مقدم با تنابنده به فهم و درک مشترک رسیده بودند و موفقیت پایتخت مرهون همین است و طبعا کار گروه جدید سخت خواهد بود



این مطلب چقدر مفید بود ؟
 
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنید



کد امنیتی کد جدید
hits
statcounter