دلگرم
امروز: دوشنبه, ۲۳ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۳ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۳ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
حیاتی از صدا و سیما جدا شد
0
یکشنبه, ۱۸ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۳
محمدرضا حیاتی در گفتگو با یک روزنامه اعلام کرد که از صدا و سیما با او تماسی گرفته شده مبنی بر اینکه فعلا ادامه همکاریش با این مرکز منتفی شده است

اخراج حیاتی ؟

حیاتی از صدا و سیما اخراج شد ؟ محمدرضا حیاتی گوینده خبر سرشناس که مدتهاست بازنشسته شده است ظاهرا به دلیل یک مصاحبه اخراج شده است .

دلگرم فرهنگی به نقل از عصر ایران : محمدرضا حیاتی در گفتگو با هفت صبح درباره واکنش صدا و سیما به مصاحبه جنجالی اخیرش گفت: «بالاخره ممکن است شخص آقای علی عسگری، مدیر خبر ، معاون سیاسی و دیگر دوستان از حرف من نارحت شده باشند ولی هر حرفی زدم فقط از روی صداقت و حرف دلم و مردم بوده است.

بخش هایی از سخنان حیاتی در این مصاحبه این گونه است:

  • از آن روز به بعد تلویزیون نرفته‌ام. تماس گرفتند گفتند فعلا نیایید.‌من هم گفتم چشم. عرض کردم من که بازنشسته شدم و همان موقع هم قبل از دستور شما تقاضا کردم اگر امکان دارد دیگر نباشم.
  • اگرچه مردم و صداوسیما را دوست دارم و دو سوم عمرم را در صداوسیما گذرانده‌ام. چطوری می‌توانم چنین جایی را دوست نداشته باشم. (بغض) ولی بالاخره باید روزی دل کند.
  • دو مسئله سال‌ها من را زنده و سر حال نگه داشته است؛ یکی خود رسانه و یکی ارتباطی است که با مردم دارم. هیچ چیز جای این را نمی‌گیرد که با مردم در تماس باشی. من هر جا می‌روم مردم مشکلات‌شان را می‌گویند و فکر می‌کنند من می‌توانم کاری کنم. من فقط می‌خوانم و بعضی وقت‌ها اشک می‌ریزم.
  • تلویزیون خیلی از مجریان و گویندگان خود را از دست داده در حالی که باید از کسانی که روی آن‌ها سرمایه گذاری کرده است و آن‌ها را به اینجا رسانده استفاده بهینه کند نه این که یک مجری راحت کنار گذاشته شود.
  • خدا شاهد است ظاهر و باطن من همیشه همین بوده است و اصلا روی دیگر ندارم که می‌گویند حیاتی می‌خواهد آن را نشان دهد.
  • در صورتی که اگر می‌خواستم از کار و موقعیتم استفاده کنم، به‌راحتی می‌توانستم. در این سال‌ها در مراسم و همایش‌های مختلف پیش روسای جمهور، ‌وزرا، ‌نمایندگان مجلس و مسئولان بوده‌ام اما هیچ خواسته‌ای نداشتم.

صحبت هایی که باعث اخراج محمدرضا حیاتی شد

حیاتی چه گفت که اخراج شد ؟ حیاتی در یک مصاحبه از ارادتش به ابی خواننده لس آنجلسی و محمدرضا فردین بازیگر قبل انقلاب گفت و ظاهرا همین گفتگوی حیاتی باعث اخراج و دوری او برای همیشه از گویندگی خبر شده است

بخشی از مصاحبه حیاتی را در ادامه مشاهده می کنیددیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

Ad · www.delgarm.com

تست عشق

hits
statcounter