دلگرم
امروز: چهارشنبه, ۲۵ تیر ۱۳۹۹ برابر با ۲۵ ذو القعدة ۱۴۴۱ قمری و ۱۵ ژوئیه ۲۰۲۰ میلادی
آیا ادامه سریال پایتخت ۶ ساخته می شود ؟
0
یکشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۵۸
آیا ادامه پایتخت 6 ساخته می شود و توضیحات نسرین نصرتی در مورد ادامه سریال پایتخت را در دلگرم بخوانید

آیا ادامه پایتخت ۶ ساخته میشود

نسرین نصرتی به این پرسش که آیا ادامه پایتخت 6 ساخته می شود پاسخ داد ؟

نسرین نصرتی پیرامون آخرین فعالیت های خود در عرصه بازیگری گفت:در حال حاضر و بعد از شیوع بیماری کرونا پیشنهاد خاصی نبوده و من هم سر هیچ کاری برای بازیگری نرفته ام، تمام این مدت خانه بوده ام و سعی کردم قرنطینه را حفظ کنم.

وی درباره آخرین مراحل ضبط قسمت های پایانی سریال تلویزیونی پایتخت اضافه کرد:به من هیچ اطلاعی درباره زمان فیلمبرداری قسمت های پایانی پایتخت 6 داده نشده است و از چگونگی ادامه کار پروژه کاملا بی اطلاع هستم. فعلا هیچ خبری از ساخت ادامه سریال پایتخت 6 نیست.

بازیگر سریال تلویزیونی «پایتخت» درباره زمان پخش احتمالی قسمت های پایانی این سریال در فصل ششم تاکید کرد:در حال حاضر هیچ برآوردی درباره زمان پخش قسمت های پایانی «پایتخت 6» وجود ندارد، شاید گروه در حال برنامه ریزی باشند، اما من به عنوان بازیگر پروژه هیچگونه اخباری درباره این اتفاق دریافت نکرده ام.

وی درباره بازخورد مخاطبان نسبت به فصل ششم پایتخت افزود:من در شرایط کرونا و قرنطینه از خانه بیرون نیامدم تا بازخورد مردمی نسبت به سریال را دریافت کنم، اما تا جایی که شنیدم مردم از سریال راضی بودند، به نظر من مردم به خوبی با «پایتخت 6» ارتباط برقرار کردند و از آن راضی بودند.

نصرتی در همین رابطه خاطرنشان کرد:متاسفانه به واسطه قرنطینه خانگی طی ماه های گذشته و در زمان پخش سریال «پایتخت 6» رفت و آمد چندانی با اطرافیان نداشتم، اما مطمئنم که بازخورد این سریال نزد مردم عالی بوده است، در همان میزان اندک معاشرتی که با اطرافیان داشتم آن ها با فصل ششم به خوبی ارتباط برقرار کرده بودند و همه منتظر ادامه این سریال هستند.

منبع : خبرگزاری میزان


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
تبلیغات مشاغل
Ad · www.delgarm.com

تست عشق

Ad · www.delgarm.com

قیمت روز کولر گازی

Ad · www.soorban.com

سالن عقد

Ad · www.delgarm.com

تعبیر خواب

Ad · www.sokhansarayan.com

آموزشگاه زبان اصفهان

Ad · www.samamoshaver.ir

ثبت شرکت در اصفهان

Ad · www.newslaw.net

اخبار حقوقی

hits
statcounter