دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۸ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۵ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۲۸ مه ۲۰۲۰ میلادی
جایگزین احسان علیخانی و ماه عسل ۹۹ اعلام شد
2
دوشنبه, ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
برنامه مثل ماه جایگزین ماه عسل در سال 99 خواهد شد مجری برنامه مثل ماه کیست

ماه عسل 99

برنامه مثل ماه جایگزین ماه عسل در سال 99 خواهد شد

دلگرم فرهنگی به نقل از مهر : اجرای ویژه برنامه قبل از افطار شبکه سه سیما این بار به یکی از مجری برنامه های معارفی و مناسبتی تلویزیون سپرده شده است.

برنامه قبل افطار شبکه سه در سال 99

رسالت بوذری اجرای ویژه‌برنامه ماه رمضانی شبکه سه سیما را بر عهده دارد که در ایام ماه رمضان هر شب تا دقایقی قبل از افطار روی آنتن خواهد رفت.

مجری برنامه مثل ماه کیست

این ویژه برنامه که «مثل ماه» نام دارد به تهیه‌کنندگی هادی آشتیانی و کارگردانی پیام ابراهیم‌پور قرار است هر شب ساعت ۱۹ که پیش از این «ماه عسل» روی آنتن می‌رفت از شبکه سه پخش شود.

رسالت بوذری مجری برنامه‌هایی چون «شب‌های روشن» و «مخاطب خاص» بوده و قرار است در ماه رمضان نیز با این ویژه برنامه میزبان مخاطبان در شب‌های رمضان باشد.

برنامه مثل ماه

هادی آشتیانی تهیه‌کننده این برنامه نیز در سخنان کوتاهی به خبرنگار مهر درباره این برنامه که به جای «ماه عسل» در کنداکتور برنامه‌های رمضانی قرار گرفته است، توضیح داد: این برنامه با فرمی متفاوت به روایت زندگی مهمانان دعوت شده در برنامه می‌پردازد؛ مهمانانی که از سراسر کشور در برنامه حضور می‌یابند و از اتفاقات زندگیشان می‌گویند.

وی در واکنش به این سوال که با این ساختار آیا برنامه «مثل ماه» با «ماه عسل» قیاس نخواهد شد، اظهار کرد: ما سعی کرده‌ایم این برنامه فرم متفاوتی داشته باشد.

برنامه «ماه عسل» بیش از ۱۰ سال روی آنتن شبکه سه سیما رفت و احسان علیخانی اجرای این برنامه را بر عهده داشت که در سال‌های اخیر انتقاداتی را هم متوجه مهمانان و لحن تلخ برنامه کرده بود.

علیخانی دو سال پیش در اختتامیه جشنواره تلویزیونی جام جم بعد از دریافت تندیس برای این برنامه بیان کرد که پرونده «ماه عسل» دیگر بسته شده است.

سال گذشته بنیامین بهادری قرار بود اجرای ویژه‌برنامه‌ای برای زمان افطار را بر عهده داشته باشد که درست ساعاتی مانده به افطار این ویژه برنامه کنسل و حضور بهادری برای همیشه در کسوت اجرا منتفی شد.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits