دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۳۰ مه ۲۰۲۰ میلادی
۲۰۰ هزار بیننده برای لایو تتلو‌ و ساشا !
4
دوشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ۱۰:۴۶
لایو مشترک تتلو و ساشا سبحانی 200 هزار بیننده داشت

لایو تتلو و ساشا سبحانی

لایو تتلو و ساشا بیش از دویست هزار بازدید کننده داشت

در لایو اینستاگرام خبرهای زیادی هست، این شب‌ها و روزها که شهر در حالتی نیمه‌تعطیل به سر می‌بَرَد، خیلی‌ها در اینستاگرام ادامه حیات می‌دهند و متاسفانه ورِ مبتذل ماجرا قدرت بیشتری دارد،

البته نه که اقدامات فرهنگ‌ساز نباشد، هست و اتفاقا خیلی از چهره‌های فرهنگی از طریق همین ابزار هنر خودشان را به مخاطب عرضه می‌کنند اما این که ساعت سه پس از نیمه شب، دویست هزار نفر تماشای لایو افرادی مثل ساشا سبحانی و تتلو بنشینند، اجازه بدهید که بگوییم فاجعه است.

کما این که محتوای گفتگوها هیچ روزنه‌ی فرهنگ‌سازی ندارد و اساسا از افرادی نظیر تتلو و ساشا سبحانی و دنیا جهانبخت و امثالهم توقعی هم نمی‌رود.

اما کاش آن چند ده هزار نفر بعدتر خودشان را در طیف ناراضیان و... جای ندهند، در حداقلی‌ترین قرائت از چنین رفتارهایی بویِ اتلاف وقت و خیانت به خود بلند می‌شود.

یکی یک روز به خاطر ساسی‌مانکن نمایش خودکشی اجرا کرده و بعد تبدیل به بلاگر شده؟! و بعد و بدتر این که در ساعات اولیه لایوش چهل‌هزار بیننده دارد!

آن ساشا سبحانی را واقعا چگونه می‌شود تحملش کرد؟ حیفِ وقت، حیفِ حجم اینترنت. چقدر «چرا؟» در این رفتارهای نیمه‌شبی نهفته است.

لایو تتلو و ساشا سبحانی


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits