دلگرم
امروز: یکشنبه, ۱۱ خرداد ۱۳۹۹ برابر با ۰۸ شوّال ۱۴۴۱ قمری و ۳۰ مه ۲۰۲۰ میلادی
دلیل پخش نشدن پشت صحنه پایتخت 6 چیست

چرا پشت صحنه پایتخت پخش نشد

دلیل پخش نشدن پشت صحنه پایتخت 6 چیست
0
دوشنبه, ۱۸ فروردين ۱۳۹۹ ۱۱:۱۶
دلیل پخش نشدن پشت صحنه پایتخت 6 چیست ؟شب گذشته قرار بود پشت صحنه پایتخت 6 پخش شود اما به جای مسابقه بزرگ ایرانی پخش شد

چرا پشت صحنه پایتخت پخش نشد

شب گذشته قرار بود پشت صحنه پایتخت 6 پخش شود اما به جای مسابقه بزرگ ایرانی پخش شد . اما دلیل پخش نشدن پشت صحنه پایتخت 6 چیست ؟

دلگرم فرهنگی به نقل از ایسنا : به‌رغم اعلام قبلی شبکه اول سیما درخصوص پخش پشت صحنه سریال «پایتخت ۶»، این برنامه دو شب متوالی به روی آنتن نرفت.

بینندگان تلویزیون در شرایطی با بدقولی‌های صداوسیما نسبت به پخش پشت صحنه «پایتخت۶» مواجه شده‌اند که در روزهای اخیر و با پخش قسمت پایانی، حاشیه‌های این سریال به اوج خود رسید و امروز هم نامه‌ای غیررسمی منسوب به رییس صداوسیما در برخی از رسانه‌ها منتشر شد که در آن علی‌عسکری خطاب به میرباقری (معاون سیما)

خواستار آن شده بود که بررسی شود حواشی قسمت آخر «پایتخت ۶»، حاصل بی‌توجهی است یا نتیجه عملیات مرموز دشمن.

رییس صداوسیما همچنین در این نامه تاکید کرده بود: انتظار داریم ضمن برخورد مناسب، برنامه‌ریزی لازم برای پیشگیری از تکرار چنین مواردی صورت گیرد.

بر اساس این گزارش، نخستین بار اعلام پخش پشت صحنه سریال «پایتخت ۶» همزمان با پخش آخرین قسمت سریال اتفاق افتاد و در قالب زیرنویس اعلام شد که پشت صحنه شنبه (۱۶ فروردین ماه) ساعت ۲۲ و ۱۵ دقیقه روی آنتن می‌رود اما در شرایطی که انتظار می‌رفت این برنامه در ساعت مقرر پخش شود،

پشت صحنه سریال سیروس مقدم به روی آنتن نرفت تا پخش برنامه‌ای در همان ساعت درباره شخصیت‌های سیاسی و حاکمیتی به شائبه‌ها، تفسیرها و انتساب‌هایی در فضای مجازی و رسانه‌ای کشور منجر شود. همچنین به هنگام پخش این برنامه، شبکه اول بار دیگر در زیرنویسی جدید ضمن عذرخواهی از مخاطبش اعلام کرد که پشت صحنه «پایتخت ۶ » روز بعد یعنی یکشنبه (۱۷ فروردین ماه) در ساعت مقرر پخش می‌شود؛

اما بار دیگر در این روز و این ساعت هم وعده تلویزیون محقق نشد و شبکه اول در حقیقت با حذف پشت صحنه پایتخت از کنداکتور خود، مسابقه ایران با اجرای سام درخشانی را روی آنتن برد.

روزنامه جوان نوشت:

  • چطور شبکه «من و تو» با پخش فیلم «همسفر» همزمان با قسمت آخر «پایتخت»، تا این حد با آن هماهنگ بوده؟
  • اینکه فکر کنیم آنچه رخ داده، صرفاً یک اشتباه فردی بوده، باطل است
  • تنابنده بعد از حوادث دی‌ماه، ژست اپوزیسیون گرفت اما صداوسیما به این بی‌حرمتی واکنش نشان نداد.
  • یکی از سکانس‌های بحث‌برانگیز پایتخت با بازی مهران احمدی، تکرار حرکت زشت این بازیگر در نشست خبری فیلمش در جشنواره فجر بود.


دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits