دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۱۰ مهر ۱۳۹۹ برابر با ۱۴ صفر ۱۴۴۲ قمری و ۰۱ اکتبر ۲۰۲۰ میلادی
ساخت سریال موسی در سال 99

سریال حضرت موسی (ع) ساخته می شود

ساخت سریال موسی در سال 99
3
پنج شنبه, ۲۶ دی ۱۳۹۸ ۱۴:۰۴
تهیه کننده سریال تلویزیونی «موسی (ع)» درباره زمان کلید خوردن این مجموعه توضیحاتی ارائه داد ....

سریال موسی ( ع ) ساخته می شود

دلگرم: مهیا شدن مسیر سریال "سلمان فارسی" و شروع کار در آذرماه، ذهن‌ها را متوجه سریال "موسی(ع)" نیز می‌کند که؛ آیا امسال کار خود را آغاز خواهد کرد و چه بازیگران و عواملی خواهد داشت؟

و سؤال دیگر این‌که؛ "جمال شورجه" کارگردان این سریال چه‌زمانی می‌تواند جلوی دوربین قرار بگیرد؟ اینها سؤالات اهالی رسانه است و احمد میرعلایی تهیه‌کننده این مجموعه الف‌ویژه سازمان صداوسیما در گفت‌وگویی با خبرنگار خبرگزاری تسنیمضمن نگاهی به کمبود کارهای دینی و مذهبی در تلویزیون و سینما به آنها پاسخ داد.

احمد میرعلایی تهیه کننده سریال «موسی (ع)» با اشاره به طی شدن روند پیش تولید این سریال برای کلید خوردن در سال ۹۹ اظهار امیدواری کرد.

احمد میرعلایی تهیه کننده سریال «موسی (ع)» درباره وضعیت جسمانی جمال شورجه بیان کرد: خدا را شکر حال او خیلی خوب است و بهتر هم می شود. شورجه همچنان در جریان کارهای پروژه است و به تولید هم سر می زند.

تهیه کننده سریال «موسی (ع)» درباره زمان کلید خوردن این مجموعه بیان کرد: این سریال پیش تولید خود را طی می کند و ما امیدواریم بتوانیم در سال ۹۹ آن را به تولید برسانیم‌.

فیلمنامه سریال موسی (ع) پیش از این توسط فرج الله سلحشور نوشته شده بود و با این حال باز هم مورد بازنویسی هایی قرار گرفت.

پیش تولید این سریال زیر نظر تیمی از مشاوران و عوامل مختلف همچون تیم کارگردانی، طراح صحنه، طراح هنری کار و ... پیش می رود.

بازیگران سریال موسی

میرعلایی درباره انتخاب بازیگران و کاراکتر اصلی این مجموعه، خاطرنشان کرد: عوامل پشت دوربین ما انتخاب شده‌اند و در آستانه شروع فیلمبرداری، نام‌هایشان رسانه‌ای خواهد شد؛ احتمال دارد قصه این اتفاق را رقم بزند که برای بازیگر از اقوام مختلف استفاده کنیم. اصل و پیش‌بینی‌مان بر حضور و استفاده حداکثری از بازیگران ایرانی است،
اما اگر برخی از نقش‌ها به فیزیک خاص و منحصر به فردی نیاز داشته باشند به‌اقتضای این نقش و کاراکتر ترجیحاً از خارجی‌ها استفاده می‌کنیم. در تلاشیم برای تمام نقش‌های این سریال افرادی را انتخاب کنیم که ضمن داشتن استعدادهای بازیگری به‌لحاظ چهره و فیزیک همخوانی لازم را داشته باشند؛
هنوز مشخص نیست از چهره‌های جدید استفاده کنیم یا از بازیگران ناآشنا. در حال بررسی هستیم و برای ما ایفای نقش و تأثیرگذاری کاراکتری اهمیت دارد.

سریال موسی چند قسمت است

قصه سریال 52 قسمتی "موسی(ع)" از قبل تولد و از زمان رحلت یوسف پیامبر(ع) شروع می‌شود؛ به‌گفته تهیه‌کننده سریال، این پروژه فرامرزی بالاترین تراز هنری جمهوری اسلامی را عرضه خواهد کرد، چرا که هم به‌جهت کیفی و هم نوع قصه متنوع و فراز و نشیب‌هایی که دارد بی‌نظیر است. آنقدر مخاطب در این سریال با تعدد معجزات مواجه می‌شود که هرلحظه داستان موسی(ع) برای مخاطب جذاب و دلپذیر خواهد بود.

منبع: مهراین مطلب چقدر مفید بود ؟
3.3 از 5 (3 رای)  
اسنپ تریپ
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits
statcounter