مجید بهرامی چگونه به فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی دست پیدا کرد

۲,۱۹۵
۱
۱
جمعه, ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ۱۸:۲۱
12 سال پیش ماجرایی هولناک برای زهرا امیرابراهیمی در رابطه با فیلم خصوصیش رخ داد که مجددا تبدیل به خبر داغ این روزها شده است...
مجید بهرامی چگونه به فیلم خصوصی زهرا امیرابراهیمی دست پیدا کرد

فیلم زهرا امیرابراهیمی چطور به دست مجید بهرامی رسید ؟

دلگرم: زهرا امیرابراهیمی، بازیگر تئاتر و تلویزیون سریال نرگس را روی آنتن تلویزیون ایران داشت، اما ناگهان نامش در رابطه با پخش یک فیلم از رابطه خصوصی او مطرح شد. کار به مراجع قضایی هم کشید، زهرا امیرابراهیمی کارش را از دست داد و نهایتا مجبور شد ایران را ترک کند.

در طول این ۱۳ سال از او بارها درباره این فیلم و حاشیه‌هایش پرسیده شده و هر بار بخشی از ماجرا ناگفته مانده است.

در رابطه با ماجرا این سوال همواره مطرح بوده که چگونه این ویدئو منتشر شده است؛ ویدئویی که روی سی‌دی در خیابان‌های شهرهای ایران دستفروشی می‎شد و بسیاری از آن سود می‎بردند، بدون آنکه بدانند یا برای‌‍شان مهم باشد که کسی یا کسانی قربانی می‌شوند.

هفته پیش گفت‌وگوی زهرا امیرابراهیمی که در برنامه تلویزیونی "چند شنبه با سینا" پخش شد، بار دیگر نام این بازیگر را مطرح کرد و این بار هم در رابطه با همان ویدئو؛ با این تفاوت که این بار از کسی هم که ویدئو را منتشر کرده بود، نام برده شد.

خانم امیرابراهیمی در ا‌ین گفت‌وگو می‌گوید که مجید بهرامی، دوست و همکار سابقش این ویدئو را منتشر کرد

مجید بهرامی، بازیگر تئاتر و سینمای ایران که دادگاه او را به جرم انتشار و توزیع این ویدئو مجرم شناخت، پس از از یک دوره طولانی بیماری، پنج سال پیش، روز شنبه ۲۴ آبان در بیمارستانی در تهران درگذشت.

آقای بهرامی که هنگام مرگ ۳۷ سال داشت، چند سال با بیماری سرطان مبارزه کرد و برای درمان، مدتی را نیز در آلمان گذراند.

بر اساس حکم دادگاه مجید بهرامی، متهم اول پرونده، پیشتر نیز برای به دست آوردن تصاویر برهنه زنان دیگری تلاش کرده و "تصاویر متعدد و مستهجن از دختران دیگر در چت روم " به دست آمده است.

خانم امیرابراهیمی می‌گوید تا مدتها فکر می‌کرده که دوست پسر سابقش"شهریار شهامت" که در آن فیلم بوده، این ویدئو را منتشر کرده است، اما چندی بعد متوجه شده که ویدئو را شخص سومی به دست آورده و منتشر کرده است.

براساس حکم دادگاه آقای بهرامی اقرار کرده که زمانی که خانم امیرابراهیمی مدتی در منزل خواهر آقای شهامت زندگی می‌کرده، در یک مهمانی در خانه خانم شهامت اتفاقی فایلی تصویری را روی کامپیوتر شخصی خانم امیرابراهیمی پیدا می‌کند و آن را روی یک سی دی ذخیره می‌کند و مخفیانه آن را با خود می‌برد.

بنا بر حکم، او حتی این فایل را با خود به آلمان می‌برد و باز می‌گرداند. نتیجه‌گیری دادگاه این بوده که با توجه به اقرار او و ابراز ندامتش در این رابطه او مجرم است

منبع: سرنا


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
ناشناس | ۴ هفته پیش
این حرفا چیزی از قبح کار نمیکاهد فقط نفر سومی پیدا شد
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم