واکنش نفیسه روشن به افشاگری زهرا امیرابراهیمی

۳,۱۵۲
۳
۰
یکشنبه, ۲۴ آذر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۲

واکنش نفیسه روشن به افشاگری زهرا امیر ابراهیمی : مو به تنم سیخ شد

نفیسه روشن؛ بازیگر خوب کشور؛ پس از انتشار افشاگری زهرا امیر ابراهیمی ، که بعد از گذشت 12 سال در مورد انتشار فیلم خصوصی اش که باعث ترک ایران شد، در صفحه رسمی اینستاگرامش به این ماجرا و سکوت طولانی این بازیگر واکنش نشان داد و در استوری نوشت : مو به تنم سیخ شد وقتی از زبان خودت شنیدم که اون بی رحم سرطان گرفته است.........

واکنش نفیسه روشن به افشاگری زهرا امیرابراهیمی

separator line

افشاگری زهرا امیرابراهیمی در مورد شخصی که فیلمش را منتشر کرد

زهرا امیرابراهیمی در مصاحبه‌ای در یک شبکه فارسی‌زبان پس از دوازده‌سال، سکوتش را در رابطه با ماجرای فیلم خصوصی‌ای که از وی پخش شد، شکست.

زهرا امیرابراهیمی بازیگر جنجالی سریال نرگس که سالها قبل به دلیل پخش یک فیلم خصوصی از خودش مجبور به ترک ایران شد در مصاحبه ای با یکی از شبکه های فارسی زبان مدعی شده شخصی به نام مجید بهرامی فیلم وی را منتشر کرده است.

او گفت: پلیس ایران در ابتدا مرا به جرم تولید و توزیع چنین فیلمی بازداشت کرد، و دستگاه قضا نیز همزمان شروع به تدوین قانونی برای چنین جرمی نمود؛

من به دوست سابقم که ناگهان غیبش زد مشکوک بودم؛ اما در نهایت مشخص شد فردی به نام مجید بهرامی، که ادعای بیمار بودن داشت و چت‌های زیادی از گفت‌وگوهای مبتذلش با دختران دیگر ذخیره کرده بود، فیلم را پخش کرده است.

وی افزود: ابتدا قرار بود شش سال در بازداشت بماند، ولی در نهایت فقط چند ماه در حبس ماند و سپس تبدیل به یک سوپراستار تئاتر شد.

بیشتر بخوانید:

واکنش مهناز افشار به افشاگری زهرا امیرابراهیمی پس از 12 سال + عکس

افشاگری زهرا امیرابراهیمی در مورد شخصی که فیلمش را منتشر کرد


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(3 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم