یک جایزه بین المللی دیگر به پیمان معادی رسید

جایزه خارجی پیمان معادی
۱,۳۱۱
۰
۰
شنبه, ۲۵ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۱۰
پیمان معادی و سعید روستایی برای نمایش فیلم متری شش و نیم در سی‌امین جشنواره فیلم به استکهلم سوئد سفر کرده که در این مراسم پیمان معادی موفق به دریافت اسب بزند این جشنواره شد...
جایزه خارجی پیمان معادی

پیمان معادی در سوئد جایزه گرفت

دلگرم: پیمان معادی بازیگر ایرانی با حضور در جشنواره بین‌المللی فیلم استکهلم سوئد، جایزه دستاورد سینمایی سی‌امین دوره این رویداد را دریافت کرد.

پیمان معادی که همراه با سعید روستایی برای نمایش فیلم «متری شیش و نیم» به جشنواره فیلم استکهلم سوئد سفر کرده است، جایزه اسب برنزی دستاورد این رویداد سینمایی را طی مراسمی دریافت کرد.

طبق اعلام جشنواره فیلم استکهلم، معادی که با بازی در فیلم‌های «درباره الی» و فیلم برنده اسکار «جدایی» به یک چهره شناخته شده بین المللی تبدیل شده است، جایزه اسب برنزی دستاورد جشنواره استکهلم سوئد را به پاس نقش‌آفرینی‌های قدرتمند، عبور از تعصبات و مرزهای جداکننده دریافت کرده است.

فیلم «متری شیش و نیم» امسال در بخش «Impact» جشنواره فیلم استکهلم نماینده سینمای ایران است و این فیلم در اولین نمایش خود روز ۸ نوامبر به روی پرده رفت و فردا ۱۶ نوامبر (۲۵ آبان) نیز دومین نمایش خود را این جشنواره تجربه خواهد کرد.

سی‌امین جشنواره فیلم استکهلم سوئد از تاریخ ۶ تا ۱۷ نوامبر (۱۵ تا ۲۶ آبان) برگزار می‌شود.

separator line

بیشتر بخوانید

فیلم | تصاویر دیدنی از پشت صحنه فیلم جذاب ابد و یک روز


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم