مهاجرت گزارشگر دیگری به لندن ؟! فیلم

پناهندگی اسماعیل فلاح
۱,۵۹۱
۰
۱
سه شنبه, ۲۱ آبان ۱۳۹۸ ۱۱:۲۷
خبر مهاجرت اسماعیل فلاح به انگلیس که اواخر مهرماه داغ شد و با تکذیب این گزارشگر ختم شده بود امروز مجددا قوت گرفته است ....
پناهندگی اسماعیل فلاح

مهاجرت اسماعیل فلاح شایعه یا واقعیت ؟

دلگرم: روزنامه آرمان ملی: سال 98 را باید سال مهاجرت از صداوسیما به کشورهای خارجی نامگذاری کرد! پس از مهاجرت جنجالی مزدک میرزایی، مجری ورزشی، حالا خبر رسیده «اسماعیل فلاح» خبرنگار و مدیر خبر سابق دفتر صداوسیما در لندن که مدت 9سال به صورت ماموریتی در این کشور حضور داشت و گزارش‌هایش شهره عام و خاص شده بود برای همیشه به این کشور مهاجرت کرده است.

یک مقام آگاه در سازمان صداوسیما گفت: آقای فلاح از طرف سازمان برای اعزام به انگلستان ماموریتی ندارد و در مورد علت رفتنش باید خودش پاسخگو باشد. با پاسخ این مقام آگاه در صداوسیما مشخص می‌شود فلاح هیچ ماموریتی از طرف سازمان ندارد با اینکه تلاش بسیاری کرد تا رفتنش ماموریتی ظاهر شود.

به نظر می‌رسد با توجه به اراده مدیران صداوسیما برای عدم تغییر رویکردشان که در فشار به عادل فردوسی‌پور نمایان است، باید انتظار شنیدن اخبار مهاجرت دیگری از جام جم باشیم.

یکی از خبرهای مهم صبح سه شنبه ۲۳ مهرماه امسال نیز خبر مهاجرت اسماعیل فلاح گزارشگر قدیمی واحد مرکزی خبر به لندن بود. او که سال‌ها از لندن گزارش‌هایی در نقد سیاست های دولت انگلیس فرستاده بود و در دوره احمدی‌نژاد گفته شده بود به خاطر فشارهای دولت انگلیس دو سال به او و خانواده‌اش اجازه سفر به تهران داده نشده، حالا چند سال بعد از پایان ماموریتش ، به انتخاب خود و خانواده در لندن هستند.

پناهندگی اسماعیل فلاح ؟

او که مستند هجرت را درباره چالش‌های انتخاب برنامه‌ریزی نشده مهاجرت ساخته و از تلویزیون پخش شده، حالا شایعه شده به لندن مهاجرت کرده اگرچه خودش اصرار دارد سفرش ماموریتی کاری است اما هنوز رسما چنین چیزی از سوی خودش یا رسانه ملی اعلام نشده است. اگرچه فلاح گفته در این یکی دو روز یا بیانیه می‌دهد یا ویدئویی در این باره منتشر می‌کند.

فلاح حتی تجربه گزارش در جنگ افغانستان را هم دارد و با گزارش‌هایش از مشکلات و زوال فرهنگی انگلیس معروف است.

مستند هجرت اسماعیل فلاحاین مطلب چقدر مفید بود ؟
 

۱ دیدگاه

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
 
ir
موسی | ۳ ماه پیش
به ما چه هر جهنّمی میخوان برن استفاده ای که از این و آن بازیگر به ما میخواد برسه نمیخوایم برند آهای رامبد با توام هستما
۰
۰
 
hits

آخرین مطالب دلگرم