درخواست عجیب مردم از جوانی که شبیه مایکل جکسون است!+ تصاویر دیدنی

شباهت به مایکل جکسون
۳,۱۸۵
۲
۰
سه شنبه, ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ۰۹:۰۸
شباهت عجیب سرجیو کورتس خواننده اسپانیایی به مایکل جکسون برایش دردسرساز شد . بسیاری از هواداران مایکل جکسون از او درخواست تست دی ان ای کردند...
شباهت به مایکل جکسون

شباهت عجیب یک خواننده به مایکل جکسون

آیا مایکل جکسون زنده است ؟

دلگرم: شباهت یک جوان با خواننده مشهور که بعد مرگش اخبار بسیاری مبنی بر کودک آزاری‌های وی شنیده می‌شود برای او دردسرساز شد.

اخیرا شباهت بسیار زیاد و باورنکردنی یک جوان اسپانیایی به نام «سرجیو کورتس» باعث ایجاد تردید‌هایی مبنی بر زنده بودن مایکل جکسون شده است. مخصوصا که «سرجیو کورتس» کنسرت‌های زیادی نیز در سال‌های اخیر برپا کرده است و رقص‌های ویژه مایکل را روی آهنگ‌های او در رویداد‌های مختلفی در سراسر جهان اجرا می‌کند.

درخواست عجیب مردم از جوانی که شبیه مایکل جکسون است!+ تصاویر دیدنی
​مایکل جکسون زنده

این جوان اسپانیایی که «مایکل جکسون زنده» لقب گرفته در جدیدترین پست توئیتری خود از طرفدارانش دعوت کرده تا به کنسرت او در تایلند ملحق شوند.

برخی از طرفداران مایکل اخیرا تئوری توطئه را مطرح کرده‌اند و به قدری در این عقیده خود پافشاری دارند که درخواست داده‌اند Sergio Cortes تست دی‌ان‌ای بدهد تا ثابت شود او مایکل جکسون واقعی نیست!

درخواست عجیب مردم از جوانی که شبیه مایکل جکسون است!+ تصاویر دیدنی
سرجیو کورتس

فرم صورت، استایل و حتی مو‌های مشکی، براق و مواج این جوان اسپانیایی دقیقا مشابه مایکل بزرگ است.

درخواست عجیب مردم از جوانی که شبیه مایکل جکسون است!+ تصاویر دیدنی
مایکل جکسون

نکته قابل توجه این است که مایکل جکسون در سن ۵۰ سالگی در سال ۲۰۰۹ بر اثر ایست قلبی درگذشت. مرگ ناگهانی مایکل شبهه‌های زیادی را به وجود آورد، زیرا او تنها ۱۲ ساعت قبل از مرگش در حال اجرای تمرین‌های سخت بر روی صحنه سالن استیپلز سنتر برای کنسرت‌های «این آخرش است» بود.

«کنراد مورای»، پزشک شخصی این اسطوره موسیقی پاپ، به دلیل قتل عمد غیرقانونی در سال ۲۰۱۱ به چهار سال حبس محکوم شد. البته فقط دو سال در زندان ماند و به خاطر رفتار خوب زودتر از موعد آزاد شد.


سرجیو کورتس ملق به مایکل جکسون زنده در این ویدئو خطاب به طرفداران مایکل جکسون گفت که از این شوخی ها با من نکنید و من خودم شدیدا طرفدار مایکل جکسون هستم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(2 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم