عادل فردوسی پور کتاب صوتی منتشر کرد + جزئیات

کتاب عادل فردوسی پور منتشر شد
۱,۵۳۲
۱
۰
دوشنبه, ۰۶ آبان ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳
عادل فردوسی پور گزارشگر و کارشناس فوتبال در تازه ترین فعالیت فرهنگی خود کتاب صوتی فوتبال علیه دشمن را با صدای خودش منتشر کرد ....
کتاب عادل فردوسی پور منتشر شد

موضوع کتاب صوتی فردوسی پور چیست ؟

دلگرم: عادل فردوسی‌پور در تازه‌ترین فعالیت خود، نسخه صوتی کتاب «فوتبال علیه دشمن» را خوانده و روانه بازار کتاب کرده است، اثری که مورد توجه مخاطبان هم قرار گرفته و آن‌ها را غافلگیر کرده است.

کتاب‌های صوتی چند سالی است که با قوت و کیفیت بیشتری نسبت به گذشته در بازار ایران تهیه و تولید می‌شوند و حسابی هم در بین مخاطبان به شهرت و محبوبیت رسیده‌اند؛ تا جایی که چهره‌های مورد علاقه مردم هم وارد این حوزه شده و با خواندن آثار منتشر شده در بازار نقش مهمی در سوق دادن مخاطبان به سمت کتاب ایفا کرده و می‌کنند.

عادل فردوسی‌پور، گزارشگر و کارشناس فوتبال نمونه تازه‌ای از همین چهره‌هاست که کتاب «فوتبال علیه دشمن» نوشته سایمون کوپر را که پیشتر خودش ترجمه کرده بود خوانده و به صورت صوتی به بازار عرضه کرده است. اثری که با اقبال گسترده مخاطبان همراه شده و آن‌ها را به وجد آورده است.

او در کنار فعالیت در عرصه گزارشگری و ورزش همواره دستی هم بر آتش فرهنگ داشته و دارد و فارغ از تدریس در دانشگاه، به ترجمه کتاب‌های مختلفی پرداخته که از آن جمله می‌توان به «هنر شفاف اندیشیدن»، «هنر خوب زندگی کردن» و «فوتبال علیه دشمن» اشاره کرد.

لحن و شیوه خواندن او به واقع منحصر به فرد است و مخاطبانی که با آیتم‌های او در «۹۰» و «فوتبال ۱۲۰» آشنا باشند حتما از شدت جذابیت کتاب نمی‌توانند دست از گوش کردن آن بردارند.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم