جزییات فصل دوم عصرجدید لو رفت

فصل جدید عصر جدید
۲,۷۲۷
۸
۰
سه شنبه, ۲۳ مهر ۱۳۹۸ ۰۹:۱۶
امین حیای بازیگر مطرح سینما و تلویزیون کشور که در مسابقه استعدادیابی عصر جدید به عنوان داور حضور داشت خبرهای تازه از ضبط و پخش فصل جدید عصر جدید ارائه داد...
فصل جدید عصر جدید

سری دوم عصر جدید در مرحله پیش تولید

دلگرم: امین حیایی داور عصر جدید اخبار جدیدی از سری دوم عصر جدید ارائه داد.

حیایی در پایان به فصل دوم عصرجدید اشاره و عنوان کرد: در مراحل پیش تولید هستیم تا بودجه برنامه توسط سازمان اعلام گردد و شروع فصل جدید توسط احسان علیخانی استارت بخورد و اعلام شود.

امین حیایی در گفت‌وگو با سرنا به علت پرکاری‌اش در سینما و تلویزیون اشاره کرد: وظیفه خودم می‌دانم در شرایط سخت اقتصادی که مردم فشارهای زیادی تحمل می‌کنند، در پروژه‌های سینمایی و تلویزیونی شرکت کنم تا خنده بر لبان مردم بیاورم و لحظاتی از فکر سختی‌های زندگی دور شوند.

وی خاطرنشان کرد: مردم ما همه مانند اقوام و دوستان بنده هستند که با یکدیگر ارتباط داریم و به همین دلیل به عشق مردم کارهای مختلف انجام می‌دهم و دوست دارم که تشویق این افراد را ببینم.

این بازیگر کشورمان درباره ورود هنرمندان به مسائل مختلف و بیان دغدغه‌ها افزود: درحقیقت در فیلم‌های مختلف، دغدغه‌ها از طریق بازیگران مطرح می‌شود؛ لذا به زبان آوردن موضوعات مختلف توسط هنرمندان وجه هنری را از بین می‌برد چراکه بیان موضوعات مختلف وظیفه سیاستمداران است و هنرمندان کار سیاسی نمی‌کنند.

وی اضافه کرد: دولتمردان ما باید بدانند که اگر جایگاهی دارند به خاطر مردم بوده است چراکه همگی به عشق این سرزمین تلاش می‌کنیم. امیدواریم مانند قبل، در خارج از کشور احترام به مردم ایران بازگردد و ایرانی‌ها را دوست داشته باشند.این مطلب چقدر مفید بود ؟
(8 امتیاز , میانگین: 4.3 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم