شرایط ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین ۹۸

۱,۳۹۶
۱
۰
دوشنبه, ۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۶
ستاد اربعین کاروان دانشجویان شهر تهران، پیاده روی اربعین را با حضور دانشگاهیان برگزار می‌کند اولویت ثبت نام با دانشجویان تهرانی است.
شرایط ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین ۹۸

ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین

دلگرم : ستاد اربعین کاروان دانشجویان شهر تهران، پیاده روی اربعین را با حضور دانشگاهیان برگزار می‌کند.

ستاد اربعین دانشجویی برای ثبت نام سفر پیاده روی اربعین در سال ۹۸ در قالب کاروان های دانشجویان شهر تهران فراخوان داده است.

ستاد اربعین دانشجویی طی اطلاعیه ای فراخوان ثبت نام و اعزام دانشجویان شهر تهران به پیاده روی اربعین حسینی را منتشر کرده است. این اعزام در بازه زمانی 18 لغایت 28 مهرماه سال 1398 صورت می‌گیرد.

دانشجویان علاقمند به سفر پیاده روی اربعین جهت کسب اطلاعات بیشتر از برنامه‌های سفر کاروان و ثبت نام به عنوان زائر و یا خادم به پایگاه ارتباطی و اطلاع رسانی ستاد اربعین دانشجویی به آدرس www.arbaeenuni.com مراجعه کرده و یا با شماره تلفن ۰۹۳۷۵۲۴۳۴۵۳ تماس حاصل کنند.

ثبت نام در کاروان صرفا برای بدنه دانشگاهیان اعم از اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان است، اولویت در این ثبت نام با افرادی است که در یکی از دانشگاه‌های شهر تهران بوده اند.

اساتید، دانشجویان و فارغ التحصیلان خارج از دانشگاه های شهر تهران هم می‌توانند ثبت نام کنند در مرحله تکمیل فرآیند ثبت نام آن دسته از متقاضیان شرکت در سفر موفق به کسب تایید ستاد اربعین دانشجویی می‌شوند که فرم تعهد کتبی مبنی بر عدم نقض و تمرد از هیچ یک از ضوابط و شرایط کاروان در تمامی مراحل سفر را ارائه کنند.

شرایط ثبت نام دانشجویان برای پیاده روی اربعین ۹۸

بیشتر بخوانید :

جزئیات شرایط خروج اتباع افغانستان برای شرکت در اربعین ۹۸

جزئیات شرایط نظام وظیفه حضور طلاب در راهپیمائی اربعین ۹۸

هزینه کاپوتاژ خودرو در اربعین ۹۸

جزئیات سفر مشمولان غایب در اربعین ۹۸

کدام مرزها برای اربعین ۹۸ باز هستند ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 5.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم