ستاره عصر جدید در باکو خوش درخشید

۲,۸۴۴
۹
۰
پنج شنبه, ۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۵۴
پارسا خائف فینالیست مسابقه بزرگ استعدادیابی عصر جدید با شرکت در جشنواره بین المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی در باکو افتخارآفرینی کرد...
ستاره عصر جدید در باکو خوش درخشید

پارسا خائف در باکو درخشید

دلگرم: پارسا خائف هنرمند نوجوان اردبیلی برنده ویژه (GRAND prix) فستیوال بین‌المللی موسیقی موغام کشورهای اسلامی در باکو پایتخت جمهوری آذربایجان شد.

به گزارش سایت خبری و تحلیلی «موسیقی ایرانیان»، در این فستیوال بین‌المللی که هفته جاری در باکو برگزار شد، هنرمندان ایران، جمهوری آذربایجان ،ترکیه، عراق، مصر، ازبکستان، قزاقستان، ترکمنستان و قرقیزستان شرکت داشتند.

در این فستیوال راه یافتگان به فینال مسابقه در سالن موسیقی موغام باکو به اجرای قطعات خود پرداختند و پارسا خائف با اجرای تصنیفی در دستگاه نوا توانست نظر داوران فستیوال را جلب و مقام برترین خواننده GRAND prix و دیپلم بین المللی فستیوال موسیقی کشورهای اسلامی ویژه نوجوانان را از آن خود کند.

قطعه اجرایی پارسا خائف را بهرنگ تیلا آهنگسازی کرده بود.

ستاره عصر جدید در باکو خوش درخشید

پارسا خائف در فستیوال باکو

پارسا خائف هنرمند نوجوان اردبیلی یکی از چهره‌های با استعداد موسیقی سنتی ایران بوده و در اجرای قطعات موسیقی ایرانی و آذری تبحر ویژه‌ای دارد.

خائف تاکنون در چند جشنواره موسیقی ملی و منطقه‌ای عناوین نخست را کسب کرده و در برنامه عصر جدید شبکه سوم نیز به عنوان سوم دست یافت.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(9 امتیاز , میانگین: 3.4 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم