فریبا نادری از علت افزایش وزن غیرمنتظره اش در ستایش می گوید

۵,۱۲۷
۴
۰
سه شنبه, ۰۹ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۲۵
فریبا نادری بازیگر نقش سیما پری در مجـموعـه تلویزیـونی ستایش از عـلت افـزایش وزنش در هــنگام بــازی در ایــن فیــلم توضیحاتی ارائه داد...
فریبا نادری از علت افزایش وزن غیرمنتظره اش در ستایش می گوید

چاقی فریبا نادری در ستایش

دلگرم: فریبا نادری بازیگر نقش "پری سیما" سریال «ستایش ۳» درباره حواشی این سریال توضیحاتی داد.

فریبا نادری که این روز‌ها در سریال «ستایش ۳» در نقش «پری سیما» به ایفای نقش می‌پردازد درمورد سختی‌های بازی این شخصیت گفت: من دقیقا ۲ ماه بعد از به دنیا آمدن فرزندم جلو دوربین «ستایش ۳» رفتم. با توجه به شرایط روحی و جسمی که به خاطر اضافه وزن و شیردهی داشتم بازی کردن برایم سخت بود و فشار بسیاری روی من قرار داشت، اما محیط آرامی که عوامل سریال ایجاد کرده بودند و کمک‌هایی که آقای سلطانی و مطلبی کردند باعث شد بتوانم در آرامش به کاراکترم برسم.

ضمن اینکه وظیفه یک بازیگر این است در قبال پروژه‌ای که به او سپرده می‌شود مسئولیت پذیر باشد. من تمام تلاشم را کردم تمرکز خود را روی پری سیما بگذارم، امیدوارم مخاطبان هم رضایت داشته باشند.

وی با اشاره به واکنش مردم به نقش پری سیما بیان داشت: واکنش مردم فحش است که چرا پول حشمت فردوس را خوردی؟! چرا اینقدر بدجنس هستی و خوشحالی من از این واکنش‌ها این است که مردم نقش را باور کردند. مسئله خوشحال کننده دیگر این است که مردم نسبت به فصل دو ستایش بسیار آگاه‌تر شدند.

فصل گذشته که سریال پخش شد مردم با به شکل بسیار بدی به من نگاه می‌کردند، اما در این فصل آگاه شدند که من فقط دارم بازی می‌کنم. در فصل قبلی می‌گفتند بهتون نمی‌آید اینقدر بدجنس باشید، اما الان می‌گویند چقدر نقش بد را خوب بازی می‌کنید، فرق این دو جمله برای یک بازیگر بسیار مهم است.

فریبا نادری با اشاره به حواشی ایجاد شده علیه نقش "صابر" گفت: اگر رامسین کبریتی در ایران هم بود در قسمت چهارم سریال کشته می‌شد. یعنی روند فیلمنامه به خاطر نبود ایشان تغییری نکرده است. موضوعی که وجود داشت این بود از قسمت اول تا چهارم دیالوگی از جانب او گفته نشد، اما با این وجود کارگردان با هوشمندی تمام، رخ‌هایی از او را نامفهوم نشان داد.

وی ادامه داد: شخصیت "صابر" در قصه آدمی سست عنصر بود که از پدرش به شدت می‌ترسید، اگر صابر پشیمان نمی‌شد و تصمیم نمی‌گرفت پول‌ها را به پدرش بازگرداند مردم باید تعجب می‌کردند. این پسر با وجود شخصیت ترسویی که داشت دیر یا زود پشیمون می‌شد و واقعیت را به پدرش می‌گفت و ما مجبور بودیم او را از بین ببریم.

این بازیگر با اشاره ساخت فصل بعدی سریال ستایش گفت: اینکه فصل بعدی خواهیم داشت یا خیر را نمی‌دانم، اما من هرکاری که آقای سلطانی کارگردانی کند، سعید مطلبی نویسندگی کند و آرمان زرین کوب تهیه کنندگی کند را بازی خواهم کرد.

separator line

بیشتر بخوانید

زمان دقیق شروع سریال ستایش 3 اعلام شد

فیلم | چهره جوان تر نرگس محمدی در ستایش 3 جنجالی شد + عکس

خاطره جالب و خنده دار فریبا نادری از بازی در سریال ستایش + فیلم

واکنش داریوش ارجمند به جوان شدن ستایش + فیلم


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(4 امتیاز , میانگین: 3.8 از 5)  
  • برچسب ها:
  • فریبا نادری
  • چاقی فریبا نادری
  • اضافه وزن فریبا نادری
  • پری سیما
  • ستایش 3

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم

StatCounter