alexametrics
دلگرم
امروز: پنج شنبه, ۰۶ آذر ۱۳۹۹ برابر با ۱۱ ربيع الآخر ۱۴۴۲ قمری و ۲۶ نوامبر ۲۰۲۰ میلادی
واکنش داریوش ارجمند به جوان شدن ستایش + فیلم
1
2.7K
دوشنبه, ۰۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۵:۴۷
پاسخ تهیه کننده ستایش به انتقادات از گریم بازیگر نقش اصلی:« شاید ستایش مثل برخی بازیگران فعلی، تزریق کرده و چروک های صورتش را از بین برده است.»

واکنش داریوش ارجمند به جوان شدن ستایش

داریوش ارجمند، بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون امروز (یکشنبه هفتم مهر) مهمان برنامه صبحگاهی شبکه سه سیما بود.

داریوش ارجمند در واکنش به جوانتر شدن ستایش در فصل سوم گفت: چطور در بین بانوان هنرپیشه با تزریق بوتاکس، شاهد جوانتر شدن آنها و رفع چین و چروک‌های‌شان هستیم شاید ستایش هم این کارها را کرده است. این انتقادات بر اساس استدلالات ژورنالیستی است.

او در واکنش به شوخی مجری در رابطه با تسلط وی به مسائل تزریق ژل و بوتاکس کفت: من به همه چیز مسلطم همه چیز به من مربوط است؛ کل جهان مال من است. چرا که یک انسان هستم.

داریوش ارجمند در ابتدای گفت‌وگو درباره همکاری‌اش با ناصر تقوایی گفت: «من با خیلی از بزرگان سینمای ایران کار کرده‌ام؛ چه جوانان، چه اساتید بزرگ که در پیشانی آنها استاد ناصر تقوایی است و بزرگترین افتخار من در طول دوران بازیگری ام، کار با ایشان در «ناخدا خورشید» است. نوع کاری که می کرد و شرف، انسانیت، شعور و سوادی را که داشت هرگز فراموش نمی‌کنم.

متاسفانه شرایط اینگونه است و نگذاشتند یا نشد که تقوایی باز هم کار کند. او سریال تلویزیونی طنزی «دایی جان ناپلئون» را ساخت که این همه طناز آمده اند اما یک سکانس به قوت کار او نساخته اند.»

او افزود: «شاید ایراد من این است که اولین کاری که به صورت حرفه ای انجام دادم با یک استاد بود و چیزهایی را به من شناساند و مرا به گونه ای برای سینما تربیت کرد که بعدها برای برخی کارگردانان دردسر شدم. تقوایی والا و باسواد بود و امیدوارم هرجا هست خدا او را حفظ کند.»

فیلم پاسخ داریوش ارجمند انتقادات از گریم ستایش


گریم جنجالی نرگس محمدی در ستایش ۳ + عکس و فیلم

تیکه کلام افتاد حشمت فردوس از کجا متولد شد + فیلماین مطلب چقدر مفید بود ؟
5.0 از 5 (1 رای)  
  • منبع
  • khabarfoori.com
دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits