سانسور فیلم شاه کش بخاطر مهناز افشار + جزئیات

علت سانسور شاه کش چیست ؟
۱,۹۶۳
۰
۰
یکشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۶
کارگردان و تهیه‌کننده «شاه‌کش» از سانسورهای انجام شده در فیلم سینمایی شاه کش به دلیل حضور مهناز افشار خبر دادند و جزئیات ماجرا را تشریح کردند
علت سانسور شاه کش چیست ؟

سانسور فیلم سینمایی شاه کش

دلگرم: کارگردان و تهیه‌کننده «شاه‌کش» در برنامه «هفت» به تفصیل تشریح کردند که بیلبوردهای مجوزدارشان به تشخیص سازمان زیباسازی و آنطور که خودشان گفتند، با دستوری از «بالا» سانسور شده و عکس‌های مهناز افشار از آن حذف شده.

وحید امیرخانی و عباس نادران کارگردان و تهیه‌کننده «شاه‌کش» در برنامه «هفت» از شرایطی گفتند که برای اکران فیلمشان به وجود آمد. آنها که تبلیغات فیلم‌شان به دلیل مشکلات اخیر مهناز افشار بدون نام او در تلویزیون پخش می‌شود، در برنامه تخصصی سینما یعنی «هفت» هم برای آوردن نام این هنرپیشه معذوریت داشتند! این نکته‌ای است که کارگردان «شاه‌کش» روی آنتن زنده به آن اشاره کرد.

وحید امیرخانی در ابتدای گفت‌وگو از شروطی گفت که بخش فرهنگی نیروی انتظامی برایشان گذاشته بود. شروطی که به گفته کارگردان فیلم در نهایت به حذف ۱۸سکانس مهم از فیلمنامه «شاه‌کش» منجر شده تا در اکران به مشکل نخورند.

کارگردان «شاه‌کش» در ادامه به ماجرای بیلبوردهای فیلم اشاره کرد و گفت:«شب قبل از اکران می‌فهمیم بیلبوردهای فیلم باید تغییر کند و تصویر بازیگر اصلی فیلم من را حذف می‌کنند. حتی در همین برنامه هم به خاطر اینکه تهیه‌کننده برنامه (مجتبی امینی تهیه کننده برنامه هفت)دوستم است، نمی‌توانم اسمش را بیاورم!» اشاره کارگردان به نام و تصاویر مهناز افشار بود و البته در بخش‌هایی از این گفت‌وگو به نام این بازیگر اشاره شد.

امیرخانی در ادامه گفت: «در حالی‌که تصویر ایشان روی بیلبوردهای فیلم قبلی ایشان که هنوز اکران است دیده می‌شود و در پردیس‌های سینمایی وجود دارد، بیلبوردهای فیلم ما به نظر می‌رسد تبلیغ یک برند یخچال است. یک کوه یخ با نام «شاه‌کش» ». این کارگردان به فیلم «قسم» اشاره دارد که افشار یکی از بازیگران اصلی آن است.

عباس نادران هم با اشاره به اینکه فارغ از اینکه با مواضع خانم افشار موافق باشم یا نه، ما در اکران این فیلم با مقوله‌ای به نام بالا روبه‌رو شدیم گفت: «بیلبوردهای فیلم ما از ارشاد مجوز می‌گیرد ولی سازمان زیباسازی به آن ایراد می‌گیرد و وقتی دلیلش را می‌پرسیم، می‌گویند از بالا دستور رسیده. فقط ای کاش به ما بگویند این بالا یعنی چه کسی تا با او جلسه بگذاریم مشکلاتمان را حل کنیم.»

separator line

بیشتر بخوانید

تیزر اصلی فیلم شاه کش منتشر شد + جزئیات فیلم

ماجرای جنجالی عکس های سرقت شده مهناز افشار + عکس

مهناز افشار به خاطر قتل طلبه همدانی محاکمه می شود ؟


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم