پرده برداری از فرزند ناخواسته ساسی مانکن + عکس

زن ساسی مانکن کیست
۶,۹۶۵
۸
۰
یکشنبه, ۰۷ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۱۸
فرزند ناخواسته ساسی مانکن خواننده جنجالی مقیم لس آنجلس حاشیه ساز شد . برسام حیدری نام فرزند پسر ساسی مانکن است که گفته می شود حاضر به دیدن فرزندش نیست...
زن ساسی مانکن کیست

همسر ساسی مانکن کیست ؟

دلگرم: بچه دار شدن ناخواسته ساسی‌ مانکن از همسرش جنجالی شد ، فرزندی که وی حاضر به پذیرش آن نیست

ساسان حیدری یافته ملقب به ساسی مانکن، با خبری جنجالی حاشیه ساز شد.

این خواننده طبق ادعای برخی از منابع، ‌از جمله باشگاه خبرنگاران، فرزندی دارد که تمایلی به داشتن وی ندارد و می‌خواهد او را از خودش دور کند.

سایه همسر ساسی مانکن

ماجرا از این قرار است که ساسان یافته، برای اقامت در آمریکا با خانمی به اسم سایه ازدواج می‌کند. سایه باردار می‌شود و این در حالی است که هنوز مشکل اقامت ساسان یافته حل نشده است. پس از این که اقامت آمریکا برای آقای خواننده فراهم می‌شود، او همسر و فرزندش را که مایل به نگهداری آن نبوده رها می‌کند. ظاهرا ساسان یافته می‌خواسته بچه سقط شود. این اتفاق نیفتاده و حالا فرزند خواننده لس آنجلسی با نام «برسام» یکی از سوژه‌ها در فضای مجازی شده است.

پرده برداری از فرزند ناخواسته ساسی مانکن + عکس

برسام حیدری نام پسر ساسی مانکن

گفته می‌شود سایه همسر سابق ساسی مانکن خود را به یکی از کنسرت‌های او رسانده و تلاش کرده برسام را به پدرش نشان دهد که با این موضوع مخالفت شده است.

پرده برداری از فرزند ناخواسته ساسی مانکن + عکس

عکس پسر ساسی مانکن در کنار تصویری از پدرش

separator line

بر اساس نوشته سایتی غیر رسمی زمانی که ساسی در لندن حضور دارد. در هفته اول با خانمی به نام سایه آشنا می‌شود و برای آن‌که پناهندگی محکم‌تری بگیرد سایه ۲۰ ساله، دانشجوی دندان پزشکی را که ساکن شمال لندن بوده است، به همسری بر می‌گزیند و عقد اسلامی در مرکز اسلامی لندن بسته می‌شود.

سایه همسر ساسی پس از مدتی باردار می شود ، وی تمایلی به نگاه داشتن بچه نداشته اما ساسی به دلیل درخواست برای اقامت خودش اصرار به نگاه داشتن بچه‌اش داشته است. درست در این زمان است که ماجرای دوستی دنیا جهانبخت در رسانه‌ها قرار می‌گیرد و خبری می‌شود.

در این زمان بحث انداختن و سقط کردن بچه مطرح می شود که طبق قوانین انگلستان این کار شدنی نبوده است در آن مرحله و در ژوئن ۲۰۱۶ فرزند او به دنیا می‌آید.

پرده برداری از فرزند ناخواسته ساسی مانکن + عکس

عکس سایه همسر ساسی مانکن و فرزندش برسام

separator line

اما نکته عجیبی که مطرح شده است، این است که ساسی تاکنون بچه خود را ندیده است و در آستانه تولد او از لندن مهاجرت می‌کند و هنوز که هنوز است «برسام» را از نزدیک لمس نکرده است.

در کنسرت امسال ساسی مانکن در اشتوتگارت، سایه و برسام هم شرکت می‌کنند و به محض این‌که بر روی صحنه می‌آید و آن‌ها را می‌بیند به سراغ آن‌ها نمی‌آید. ساسی در حال حاضر سایه را بلاک کرده است و نمی‌خواهد فرزند خود را ببیند.

گفتنی است ساسی مانکن هنوز به انتشار این اخبار واکنشی نشان نداده است.


این مطلب چقدر مفید بود ؟
(8 امتیاز , میانگین: 4.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم