مراقبت ویژه سه پرستار از محمدرضا شجریان

۱,۹۰۷
۰
۰
شنبه, ۰۶ مهر ۱۳۹۸ ۱۱:۳۹
محمدرضا شجریان خسرو آواز ایران به دلیل مشکلات جسمی توان انجام هیچ فعالیت و حتی شرکت در مجامع را ندارند و به صورت شبانه روزی تحت مراقبت هستند...
مراقبت ویژه سه پرستار از محمدرضا شجریان

آخرین اخبار از وضعیت جسمانی شجریان

دلگرم: وکیل محمدرضا شجریان درباره آخرین وضعیت جسمانی خسرو آواز ایران توضیح داد.

محمدحسین آقاسی وکیل محمدرضا شجریان درباره وضعیت خسرو آواز ایران می‌گوید: "استاد شجریان در خانه خودشان استراحت می‌کنند و به لحاظ جسمی وضعیت ثابتی دارند. برای مراقبت بیشتر 3 پرستار در 3شیفت به‌صورت دائم از ایشان پرستاری می‌کنند".

وی در گفتگو با همشهری ادامه می‌دهد: "هم‌اکنون ایشان نمی‌توانند در مجامع حاضر شوند و فعالیتی داشته باشند. همیشه تحت مراقبت هستند".

بیماری شجریان چیست ؟

آقای شجریان به سرطان کلیه دچار است که با گذشت پانزده سال از این بیماری، سرطان کلیه چپ او به متاستاز دچار شده که با پرتودرمانی و شیمی درمانی با این بیماری مقابله می شود. شجریان بیماری خود را به عنوان یک میهمان و دوست تشبیه می کند.

ماجرای شکایت شجریان از صدا و سیما به کجا رسید ؟

آقاسی درباره پیگیری پرونده شکایت از صدا و سیما نیز با اشاره به اینکه پیش‌تر بحث رسیدگی به اعتراض نسبت به رأی صادره از شعبه 1060به تاریخ دوم شهریور‌ماه تعیین شد که در آن دادگاه، اعتراض ما نیز به استدلال دادگاه قبلی بود که عنوان کردند عمل صداوسیما جرم نیست؛ چرا که سوءنیتی نداشته و حتی پخش آثار از صدا و سیما باعث شهرت شجریان شده است.

وی می‌افزاید: "قاضی دادگاه به نمایندگان صداوسیما مهلت 10روزه‌ای برای ارائه مدارک داده و گویا مدارکی نیز به دادگاه ارائه شده است و حالا منتظر جواب هستیم."


این مطلب چقدر مفید بود ؟
 

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits