روایتی تلخ از وخامت حال خانم بازیگر قهوه تلخ + فیلم

وضعیت جسمی بازیگر زن معروف در قهوه تلخ
۳,۲۲۲
۱
۰
پنج شنبه, ۰۴ مهر ۱۳۹۸ ۱۰:۳۷
ماندانا سوری که تمامی طرفداران سریال قهوه تلخ او و بازی زیبای او در این سریال را قطعا به یاد دارند . این روزها در بستر بیماری است . یک منتقد سینما از حال و اوضاع این روزهای همسر بابا اتی ( خواهر شاه ) در قهوه تلخ می گوید...
وضعیت جسمی بازیگر زن معروف در قهوه تلخ

بیماری ماندانا سوری چیست ؟

دلگرم: پوریا ذوالفقاری منتقد سینما در صفحه شخصی خود از وخامت حال بازیگر «قهوه تلخ» نوشت.

به گزارش حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان، پوریا ذوالفقاری منتقد سینما در صفحه شخصی خود از حال و روز بازیگر «قهوه تلخ» نوشت .

روایتی تلخ از وخامت حال خانم بازیگر قهوه تلخ

ذوالفقاری با انتشار تصویری از ماندانا سوری اینگونه نوشت: لطفا این متن را تا انتها بخوانید و بازنشرش دهید شاید وجدانی بجنبد!.
ماندانا سوری احتمالا برای بسیاری یادآور سریال های قهوه تلخ و ویلای من و آیتم های طنز است ولی برای ورودی های سالهای هشتاد و چهار تا هشتاد و شش آموزشگاه سمندریان، او همکلاسی پر شر و شور و پر انرژی و انگیزه است که از همان زمان هم روی آثار مدیری تعصب داشت و با استادانی که طعنه و متلکی نثار طنزهای تلویزیونی می کردند، جدل می کرد. ..
ماندانا با سریال های طنز به شهرت رسید ولی درست زمانی که پیشنهادها به سمتش سرازیر شد و دقیقا در بزنگاهی که هر بازیگر سالها برای رسیدن آن تلاش می کند، فهمید که به ام اس مبتلا شده. در فضای پچپچه ای سینمای ایران این خبر خیلی زود دهان به دهان و دفتر به دفتر پیچید و نام ماندانا سوری از گزینه های ایفای نقش ها کنار گذاشته شد. ماندانا ماند و ام اس و فشار فزاینده مالی. همکلاس سابق من و بازیگری که زمانی خنده به لب های مان آورد، حالا دارد توان حرکت را از دست می دهد و تهیه داروهای ام اس برایش روز به روز دشوارتر می شود. این را اینجا می نویسم که در روزهای بعد اگر خدای نکرده خبرهای بدتری رسید، کسی با ادعای بی خبری از وخامت حال او وجدان معذبش را آرام نکند. برای کمک به ماندانا سوری همین حالا هم دیر است

هزینه‌های درمان بیماری ام‌اس ماندانا سوری بسیار سنگین است. هفته‌ای حدود ۴ میلیون تومان! این بازیگر زن برای آنکه خرج درمانش تامین شود مدتی‌ست شروع به فروش وسایل منزل خود کرده.
ماندانا سوری را توده‌های مَردم، با آثار مهران مدیری می‌شناسند. با «قهوه‌ی تلخ»، «ویلای من» و... . کانال سینمایی «کات» حدود دو ماه قبل، از طریق یکی از اهالی سینما که از نزدیکان صمیمی مهران مدیری‌ست، خبر مریض‌احوالیِ وخیمِ ماندانا سوری را به اطلاع مدیری رساند بود. آقای مدیری ضمن ابراز تاسف، اعلام کرد که حتما به یاری ماندانا سوری خواهد شتافت.

شروع بیماری ام اس ماندانا سوری

سوری هنگام بازی در سریال قهوه تلخ ناگهان بدنش بی‌حس می‌شود و بعد از مراجعه به بیمارستان متوجه شد، مبتلا به ام‌اس است.

او در ۲۵ سالگی درگیر این بیماری شد و به گفته خودش در یکی از مصاحبه‌هایش با یک برنامه اینترنتی اعلام کرد بعد از آن‌که متوجه شده چنین بیماری‌ای دارد، سفیر ام اس شد البته او علاقه‌مند نبود ابتدا درباره بیماری‌اش بگوید، اما از آنجا که در بیمارستان بستری شد ناچار خبر را رسانه‌ای کرد. او در این مصاحبه تاکید کرد، نباید خبر‌های خوش یا ناراحتی یکباره به بیماران ام‌اس گفته شود، چون حتی خبر خوشحالی یکباره هم برای این افراد مضر است.

روایتی تلخ از وخامت حال خانم بازیگر قهوه تلخ

سوری، فعالیت‌های زیادی با مهران مدیری داشته و در سریال‌های او نقش‌های طنز را ایفا کرده است. او برخلاف برخی بازیگران که معتقدند مهران مدیری بد‌اخلاق است، معتقد است که او کارگردانی جدی است و همیشه در کارهایش جوی را شکل می‌دهد که کسی به کسی بی‌احترامی نکند. او بعد از رسانه‌ای کردن بیماری‌اش معتقد است تا حدودی روی فعالیت هنری‌اش تاثیر گذاشته و پیشنهاد‌های کمتری دریافت کرده است.

فیلم گفته های ماندانا سوری از بیماریشاین مطلب چقدر مفید بود ؟
(1 امتیاز , میانگین: 1.0 از 5)  

دیدگاه ها

شما هم می توانید نظرات خود را ثبت کنیدکد امنیتی کد جدید
hits

آخرین مطالب دلگرم